Skip to main content

Intézményi fenntartó
Kapcsolatok
Iskolánkról
Aktuális
Kéttannyelvű oktatás
Örökös ökoiskola
British Council Partneriskola
Emelt szintű sportoktatás
Tankönyvek
Leendő elsősök
A tanév rendje
Dátumok, események
E-napló
Erkölcstan és hittan
Ebédbefizetés
Programok, fakultációk
Dokumentumok
Különös közzétételi lista
Dolgozóink
Osztályok, létszámok
Intézményi lemorzsolódás
Házi feladat
Továbbtanulási adatok
Tanulmányi eredmények
Nyelvvizsgák
Kompetencia mérés
Nyári tábor
Sítábor
Verseny eredményeink
Alapítvány
Nemzetközi projektek
Szmk oldala
Osztályképek
Velünk történt
Terembérlet
Karinthya projekt
Magántanulói jogviszony
Határtalanul
Hasznos linkek
Bejelentkezés tagoknak

2016/17-es tanév

Pedagógusok

 

Szám

 Mail

Név

Munkakör

1.Almási Laura

tanító, angol nyelv

2.

Bakay Erzsébet

tanár, kémia, matematika

3.Béres Timeatanár, angol, célnyelvi civilizáció 

4.

Bayerné Dancsok Erika

tanár, magyar, történelem

5.Bergman Dana Christopheranyanyelvi lektor,

angol nyelv

6.

 

Branyiczky Zoltán

tanító, angol nyelv

7.Deák Erzsébettanító, angol nyelv
8.

Dovrtelné Kardos Tünde

tanár, földrajz, biológia, erkölcstan
9.Fotiu Hajnalkatanár,matematika, informatika
10.Forgácsné Pásztor Máriatanár, angol nyelv, magyar nyelv, célnyelvi civilizáció
11. Gál Emesemagyar nyelv és irodalom
12.

Gáliczné Móri Gabriella

igazgatóhelyettes,

tanító, angol nyelv

13.Gyüre Zoltántanár, informatika, erkölcstan
14.Hall Brittanyanyanyelvi lektor,

angol nyelv

15.

Hafnerné Erdődi Ilona

tanító, technika

16.

Halászné Szabó Helgatanító, angol nyelv

17.

Horváth Anita

tanító

18.

Hőbéné Bálint Andrea

tanító

19.Huszárszky Zsuzsannatanár, magyar, francia nyelv
20.Jessica Nestellanyanyelvi lektor,

angol nyelv

21.

Kérészy Barnabásné

tanár, matematika, fizika

22.

Konokné Gyetvai Márta

tanító, angol nyelv

23.

Kosztolányiné Berecz Anikó

tanító, angol nyelv

24.

Kovács Judit

tanár, matematika, technika

25.Lakos Erika

tanító, testnevelő, szakedző

26.Lőcsey Gabriellatanító, angol nyelv
27.Malik Ádámtanár, történelem, magyar

28.

Mesterné Dobó Krisztina

tanító

29. Mónus Ritatanító, angol nyelv

30.

Nagy Ildikó

tanító, angol nyelv

31.

Naszádosné Hegedűs Erzsébet

tanító, dráma

32.

Ocsenás Mária

tanár, földrajz, természetismeret

33.

Ozsváth Vilmosné (Piroska)

tanító

34.

Pálinkás Zsuzsanna

tanító, angol nyelv

35.

Pintérné Kézér Zsuzsa

tanító

36.Ritzl-Nagy Orsolyatanító

37.

Sánta Ágnes

tanár, magyar, angol nyelv,célnyelvi civilizáció

38.

Scherczer László

tanár, ének, történelem

39.

Scherczerné Boros Andrea

tanár, testnevelés, erkölcstan

40.

Siró Enikő

tanár, angol nyelv, célnyelvi civilizáció

41.Stephen Wegeneranyanyelvi lektor, angol
42. Szalai Gabriellatanár, testnevelés, szakedző
43.Szepesi Dánieltanár, testnevelés, földrajz, szakedző
44.Szigeti Anna

tanító, angol nyelv

45.Tóth Ágnes

tanitó, rajz és vizuális kultúra

46.

Tóth Rita

tanár, természetismeret, biológia, angol nyelv

47.

Tóthné Balázs Melinda

tanító, angol nyelv

48.

Turnerné Gadó Ágnes

igazgató,

angol nyelv

49.

Urbánné Nagy Klára

igazgatóhelyettes,

történelem, országismeret

50.

Valastyán Ágnes

tanító, angol nyelv

51.Vágóné Molnár Csillatanító

52.

Vincze Zoltánné (Ágota)

tanító, tanár, rajz, erkölcstan

 

Nevelőmunkát segítők:

 

Mail

Név

Beosztás

Feladat

1.

Fekete Dénes

tanító

pedagógiai asszisztens
2.Bernáth György tanárpedagógiai asszisztens
3.Lippai Jankakönyvtár

könyvtáros

 

4.Jassó Ferencnéiskolatitkár

tanügyigazgatás

5. Felber Ildikóiskolatitkárgazdasági ügyek
6.Szűcs Katalinpszichológuspszichológus

7.

dr. Medgyes Erzsébet

iskolaorvos

iskolaorvos

8.

Bertánné Kötél Andrea

iskolavédőnő

iskolavédőnő

 

Technikai dolgozók

 

Név

Feladat

1.

Festorazzo András

gondnok 

2.

Zeisel Ervin

kertész