Skip to main content

Intézményi fenntartó
Kapcsolatok
Iskolánkról
Aktuális
Kéttannyelvű oktatás
Örökös ökoiskola
British Council Partneriskola
Emelt szintű sportoktatás
Tankönyvek
Leendő elsősök
A tanév rendje
Dátumok, események
E-napló
Erkölcstan és hittan
Ebédbefizetés
Programok, fakultációk
Dokumentumok
Különös közzétételi lista
Tanulmányi eredmények
Nyelvvizsgák
Kompetencia mérés
Nyári tábor
Sítábor
Verseny eredményeink
2016-2017
2015-2016
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
Kosárlabda B33
Kosárlabda diákolimpia
3X3 kosárlabda
Diákolimpiai kitüntetés
Judó
Triatlon
Alapítvány
Nemzetközi projektek
Szmk oldala
Osztályképek
Velünk történt
Terembérlet
Karinthya projekt
Magántanulói jogviszony
Határtalanul
Hasznos linkek
Bejelentkezés tagoknak

Versenyeredményeink, országos mérések 2003/04

 

Anyanyelvi verseny
Versmondó verseny
Prózamondó verseny
Olvasási verseny
Kerületi meseíró verseny
Ifjúsági Ház által szervezett kerületi mesevetélkedő
Országos Levelező Verseny
Nyelvész Nemzetközi Anyanyelvi Tanulmányi Verseny
Helyesírási verseny
Kazinczy szépkiejtési verseny
Prózamondó verseny
Versmondó verseny
"Így írunk mi " irodalmi pályázat
Kerületi versenyek, melyeknek nem volt házi döntőjük:
Komplex verseny:
"Nyelvünkben élünk" kommunikációs, irodalmi verseny
Technika verseny
Bajza úti iskola születésnapi angol csapat versenye
Lány röplabdacsapat
Matematika versenyek
Fizika verseny
Kémia verseny
Földrajz verseny
Biológia verseny
Angol verseny 
Ének verseny 
Tornaverseny
Osztályok közötti csapat sportverseny

 

 

 

Anyanyelvi verseny

 

1. osztály

 

1. helyezett 
Csipkerózsika csapat 1. a
Antal Péter
Asztalos Annamária
Gombár Bettina
Merész Dorina

 

2. helyezett
Micimackó csapat 1. a
Palkó Pamela
Sétáló Mirella
Tóth Máté
Varga Fruzsina

 

3. helyezett
Micimackó csapat 1. b
Károly Dorottya
Kovács Barbara
Varga Kálmán
Vinter Laura

 


2. osztály

 

1. helyezett
Misi Mókus csapat 2.a
Kovács Marcell
Pintér Petra
Szabó Dorottya
Venczel Tünde

 

2. helyezett
Nyelvész Békák csapat 2.a
Ács Ádám
Berghammer Ádám
Missamou Jennyfer
Tóth Anna

 

3. helyezett
Nyelvikék csapat 2.b
Andrási Valentina
Nagy Anita
Kristóf Péter
Litavszki Gergely



3. osztály

 

1. helyezett
Professzorok csapat 3. a
Floch Dorottya
Hornyák Dóra
Hornyák Krisztina
Kajkó Fruzsina

 

2. helyezett
Irodalmi Tudósok csapat 3. a 
Szálas Melinda
Vass Gergő
Filetóth Roxana
Hajdu Tamás

 

3. helyezett
Bendegúzok - Nyelvészek csapat 3.b
Rebák Balázs
Hajdú Ildikó
Csőre Antal
Piller Mercédesz
Petőh Emese
Sárvári Dorina
János Orsolya
Károly Botond

 

 


4. osztály

 

1. helyezett
Álomcsapat 4. a
Papp Dóra
Torma Gyöngyvér
Gombaszögi Emese
Varga Dániel

 

2. helyezett
Super 4-es csapat 4. a
Brankovits Sára
Lévay Fruzsina
Asztalos Dominika
Merész Hella

 

3. helyezett
Nyelvtan osztag 4. b
Kántor Bence
Tokai Mihály 
Forgács Kata
Páricsi Cynthia

 

Versmondó verseny

 

2.osztály

 

1. helyezett
Nagyváradi Ádám 2.a 
2. helyezett
Valastyán Máté 2. a
3. helyezett
Pintér Petra 2. a

 

3. osztály

 

1. helyezett
Vadas Dániel 3. a 
2. helyezett 
János Orsolya 3. b
3. helyezett
Kiss Renáta 3. a

 

4. osztály

 

1. helyezett
Schultheisz Mátyás 4. b kerületi 4. helyezés
2. helyezett
Mendrei Márk 4. b
3. helyezett
Brankovits Sára 4. a

 

Prózamondó verseny

 

1.osztály

1. helyezett
Kofrán Eszter 1. a
2. helyezett
Tóth Máté 1. a
3. helyezett
Török Bálint 1.b

 

2. osztály

 

1. helyezett
Berghammer Ádám 2. a kerületi 6. helyezés
2. helyezett
Venczel Tünde 2. a
3. helyezett
Szabó Ádám Kristóf 2. a

 

4. osztály 

1. helyezett
Gombaszögi Emese 4. a 
2. helyezett
Kántor Bence 4. 
3. helyezett
Jákli Judit 4. b 

 

Olvasási verseny

 

3. osztály

 

1. helyezett
Hornyák Dóra 3. a kerületi 3. helyezés
2. helyezett
Sárvári Dorina 3. b 
3. helyezett
Szálas Melinda 3. a

 

4. osztály

 

1. helyezett
Asztalos Dominika 4. a kerületi 6. helyezés
2. helyezett 
Schultheisz Mátyás 4. b 
3. helyezett
Lévay Fruzsina 4. a

 

Kerületi meseíró verseny

 

Dicséretben részesültek:
Lévay Fruzsina 4. a
Merész Hella 4. a

 

Ifjúsági Ház által szervezett kerületi mesevetélkedő

 

A 4.a három csapattal képviselte iskolánkat, 1. és 2. helyezést értek el.

 

Országos Levelező Verseny - Bendegúz- Gyermek és Ifjúsági Akadémia 
Egy tanéves verseny , 70 tanuló vesz részt a benne

 

Nyelvész Nemzetközi Anyanyelvi Tanulmányi Verseny
Az iskolai fordulóból 9 tanuló jutott a megyei fordulóba.

 

A megyei forduló eredményei:

 

Venczel Tünde 2. a 1. helyezés, országos döntőbe jutott
Tóth Anna 2. a 5. helyezés
Asztalos Dominika 4. a 5. Helyezés

 

Országos forduló eredménye:
Venczel Tünde 2. a 1. helyezés

 

Helyesírási verseny

 

5. évfolyam
1. Almássy Mónika 5.b kerületi 6. hely
2. Baracskay Fanny 5.b
3. Petrányi Renát 5.b

6. évfolyam 
1. Muraközy Ákos 6.c kerületi 8. hely
2. Szilágyi Anikó 6.c
3. Rácz Zoltán 6.a
3. Fenyvesi Márton 6.a

7. évfolyam 
1. Petrikó Annamária 7.b kerületi 10. hely
2. Csikár Nikolett 7.a
3. Chripkó Anna 7.b

8. évfolyam 
1. Tóth Bálint 8.b kerületi 4. hely
2. Friesz Nikoletta 8.b
3. Papadimitropulosz Petja 8.b

 

Kazinczy szépkiejtési verseny

5. évfolyam: 
1. Vásárhelyi Orsolya 5.a
2. Petrányi Renáta 5.b
3. Vincze Zoltán 5.a

6. évfolyam 
1. Kiss Anna 6.b kerületi 4. hely
2. Nagy Mercédesz 6.a
3. Ferenczy Szilvia 6.a

7-8. évfolyam 
1. Nyíri Helga 8.c
2. Babják Bence 7.a
3. Nagy Nikolett 7.a
Csicsely fruzsina 7.b

 

Prózamondó verseny

 

5-6. évfolyam 
1. Ferenczy Szilvia 6.a
Kiss Anna 6.b
2. Fenyvesi Márton 6.a
3. Szekeres Radován 6.a

 

Versmondó verseny

 

5-6. évfolyam 
1. Búzás Dóra 6.a
2. Nagy Mercédesz 6.a kerületi 6. Hely
3. Kőhalmi Réka 5.b

 

"Így írunk mi " irodalmi pályázat

 

1. Tóth Bálint 8.b A valóság c. versével
2. Béres Attila 8.c Rémálom c. versével
2. Lukács Nikolett 6.c 100 év múlva a Karinthyban humoreszkjével
3. Búzás Dóra 6.a 100 év múlva a Karinthyban humoreszkjével
3. Nazimeczky Anikó 8.c Egy mondat c. versével
3. Bagoly Bálint 6. B A Föld c. versével


 

Kerületi versenyek, melyeknek nem volt házi döntőjük:

 

Komplex verseny:
3.hely Brájer Attila 8.c
Tóth Bálint 8.b
Tóth Csaba 8.b

 

"Nyelvünkben élünk" kommunikációs, irodalmi verseny
6. hely Baki Szabina 8.a

 

Technika verseny
4. Hely Brájer Attila 8.c
Lakatos Béla 8.c
Serfőző Dávid 8.b

 

Bajza úti iskola születésnapi angol csapat versenye
1. hely Fodor Ferenc 5.B
Keskeny Zsuzsanna 6.c
Balázs Bence 7.b
Papadimitropulosz Petja 8.b

 

Lány röplabdacsapat
4. hely

 

Matematika versenyek

 

1. évfolyam 
1. Török Tamara 1.b
2. Jele Ádám 1.a
Sétáló Mirella 1.a
Balla Kristóf 1.b
Karmos Réka 1.a

 

2. évfolyam 
1. Venczel Tünde 2.a
2. Jakab Petra 2.a
Fésűs Alexandra 2.a
3. Bischof Balázs 2.a
Nagyváradi Ádám 2.a

3. évfolyam 
1. Papp Gábor 3. B
2. Hajdu Tamás 3.a
3. Vindics Balázs 3.b

4. évfolyam 
1. Lévay Fruzsina 4.a
Diószegi Dániel 4.b
2.Merész Hella 4.a
Schulteisz Mátyás 4.b
Asztalos Dominika 4.a
3. Tokai Mihály 4.b

5. évfolyam 
1. Almássy Mónika 5.b
2. Bódor Virág 5.a
3. Baracskay Fanny 5.b
Kálócz Adrienn 5.b

6. évfolyam 
1. Fricz Tamás 6.c
2. hegedűs Dóra 6.c
3. Lukács nikolett 6.c
Hegedűs ferenc 6.b

7. évfolyam 
1. Kőszegvári Márk 7.a
2. Petrikó Annamári 7.b
Pintér Gyula 7.a
3. Lekly Dániel 7.a

8. évfolyam 
1. Tóth Bálint 8. B kerületi 1. Hely
2. Kovácsik Levente 8.b
3. Drigán Barbara 8.b

 

Fizika verseny

7. évfolyam 
1. Kőszegvári Márk 7.a. 
2. Lekly Dániel 7.a
3. Kovácsik Bence 7.b

8. évfolyam 
1. Tóth Bálint 8. B 
2. Farmosi István 8.b kerületi 5. Hely
3. Brájer Attila 8.c

 

Kémia verseny

 

7. évfolyam 
1. Lekly Dániel 7.a
2. Pelbárt Nagy Ágnes 7.a
3. Závoczki Adrienn 7.a

 

8. évfolyam 
1. Tóth Bálint 8. B 
2. Brájer Attila 8.c 
3. Lakatos Béla 8.c

 

Földrajz verseny

 

8. évfolyam 
1. Turcsányi Dánieé 8.b
2. Brájer Attila 8.c
3. Rátonyi Péter 8.c

 

Biológia verseny

 

5. évfolyam 
1. Vásárhelyi Orsolya 5.a kerületi 3. Fővárosi 12. Hely
2. Tolnai Anna 5.a
3. Szeitz Ildikó 5.a kerületi 6.

 

6. évfolyam 
1. Hegedűs Dóra 6.c kerületi 5. Hely
2. Fenyvesi Márton 6.a kerületi 2. Hely
3. Lengyel Dániel 6.a

 

Angol verseny

 

5-6. Évfolyam 
1. Heinrich Emese 5.b
2. Petrányi Renáta
3. Vásárhelyi Orsolya 5.a

 

Ének verseny

 

3. évfolyam, egyéni
1. Petőh Emese 3.b
2. Kádár Kata 3.a
3. Hornyák Krisztina 3.a

csapat
2. Varga Luca, Hornyák Dóra, El-hage Majed Viktor 3.a
3. Vasadi Balog Eszter, Mosa Diana, Szálas Melinda 3.a

 

4. évfolyam, egyéni
1. Mendrei Márk 4.b
2. Lévay Fruzsina 4.a
3. Gombás Barbara 4.b

csapat
1. Gombás Barbara, Páricsi Cintia, Mendrei Márk 4.b
2. Varga dani, Osztein Tamás, Gera Domonkos 4.a
3. Asztalos Dominika, Gombaszögi Emese, Lévay Fruzsina 4.a

 

Tornaverseny

Lányok
1. Lévay Fruzsina
2. Plesovszky Ágnes
3. Plesovszky Nóra

Fiúk
1. Rebák Balázs
2. Kérészy Barna
3. Dinó Szebasztián

 

Osztályok közötti csapat sportverseny

 

5-6. évfolyam
1. 6.c
2. 6.b
3. 5.a

7-8. évfolyam
1. 8.a
2. 8.c
3. 8.b

 

lap tetejére