Skip to main content

Intézményi fenntartó
Kapcsolatok
Iskolánkról
Aktuális
Kéttannyelvű oktatás
Örökös ökoiskola
British Council Partneriskola
Emelt szintű sportoktatás
Tankönyvek
Leendő elsősök
A tanév rendje
Dátumok, események
E-napló
Erkölcstan és hittan
Ebédbefizetés
Programok, fakultációk
Dokumentumok
Különös közzétételi lista
Tanulmányi eredmények
Nyelvvizsgák
Kompetencia mérés
Nyári tábor
Sítábor
Verseny eredményeink
2016-2017
2015-2016
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
Kosárlabda B33
Kosárlabda diákolimpia
3X3 kosárlabda
Diákolimpiai kitüntetés
Judó
Triatlon
Alapítvány
Nemzetközi projektek
Szmk oldala
Osztályképek
Velünk történt
Terembérlet
Karinthya projekt
Magántanulói jogviszony
Határtalanul
Hasznos linkek
Bejelentkezés tagoknak

2004/2005. tanév összesített végleges versenyeredményei

 

Nyelvi eredmények

 

Angol nyelvi

 

5.a osztály (tagozat) iskolai forduló
1. Hornyák Dóra
2. Kofrán Márton
3. Kajkó Fruzsina

 

Kerületi forduló
1. Kofrán Márton
2. Hornyák Dóra
3. Kajkó Fruzsina

 

5.b osztály iskolai forduló
1. Papp Gábor
2. János Orsolya Jámbor Bettina
3. Arvithis Georgios

 

6.a osztály (tagozat) iskolai forduló
1. Balogh Dávid, Gombaszögi Emese, Lévay Fruzsina
2. Asztalos Dominika, Merész Hella, Papp Dóra
3. Osztein Tamás, Varbai Marcell

 

Kerületi forduló
1. Gombaszögi Emese, Lévay Fruzsina
3. Balogh Dávid

 

6. b osztály iskolai forduló
1. Fehér Anna
2. Gombás Barbara
3. Kántor Bence

 

7. osztály iskolai forduló
1. Fodor Ferenc 
2. Kerekes Anikó
3. Nádudvari Balázs

 

Kerületi verseny:
8. Kerekes Anikó
12. Fodor Ferenc

 

8. osztály iskolai forduló
1. Gombás Balázs, Keskeny Zsuzsa
2. Kárándi Dávid, Rácz Zoltán, Soós Péter
3. Csabai Gábor, Lengyel Dániel

 

Kerületi forduló
2. Gombás Balázs
5. Keskeny Zsuzsa

 

Kerületi angol országismereti verseny
5. hely Hegedűs Dóra, Lukács Nikolett, Keskeny Zsuzsa csapat 8.c

 

 

Humán munkaközösség

 

Babits Kupa
Nagy Sebestyén 8.c kerületi 2. hely irodalom

 

Helyesírási verseny
Iskolai eredmények

 

5. évfolyam
1. Hornyák Dóra 5.a
2. Petőh Emese 5.b
3. János Orsolya, Sárvári Dorina, Papp Gábor 5.b

 

6. évfolyam
1. Gombaszögi Emese 6.a
2. Merész Hella 6.a
Asztalos Dominika 6.a

 

7. évfolyam
1. Hűbéresi Enikő 7.a
2. Gulyás Bianka, Baracskay Fanny 7.b
3. Vásárhelyi Orsolya 7.a

 

8. évfolyam
1. Muraközi Ákos 8.c
2. Szegedi Kinga 8.b
3. Paszternák Nikolett 8.c

 

Iskolai Kazinczy verseny

 

5. évfolyam
1. Hornyák Dóra 5.a 
2. Piller Mercédesz 5.b -Kádár Kata 5.a 
3. Szutor Renáta 5.b

 

6. évfolyam
1. Lévay Fruzsina 6.a 
2. Braun Dalma 6.a Merész Hella 6.a

 

7. évfolyam
1. Vincze Zoltán 7.a 
2. Bosnyák Viktória 7.a 
3. Baracskay Fanny 7.b

 

8. évfolyam
1. Szilágyi Anikó 8.c Tóth Krisztina 8.b
2 Fehér Alexandra 8.b Búzás Dóra 8.a
3. Dobray Fruzsina 8.b Galkó Katalin 8.b

 

Kerületi helyesírási verseny
5. évfolyam Hornyák Dóra 5.a 2. hely
6. évfolyam Gombaszögi Emese 6.a 4. hely
8. évfolyam Muraközi Ákos 8.c 5. hely

 

Kerületi Kazinczy verseny
6. hely Lévay Fruzsina

 

Kerületi József Attila szavalóverseny
Felső tagozatról 31 tanuló vett részt, ebből Hornyák Dóra 5.a és Gombaszögi Emese 6.a dicsérő oklevelet kapott, a 2. fordulóba bejutott Vincze Zoltán 7.a és ő is dicsérő oklevéllel végzett.

 

Kerületi komplex verseny (történelem, irodalom, ének és művészettörténet)
10 hely (Csorba Péter, Hegedűs Ferenc, Fehér Alexandra 8.b, Tóth Csaba 8.c )

 

Kerületi Szent László történelem verseny
6. hely csapat: Varga Dániel, Merész Hella, Brankovits Sára 6.a kerületi 8. hely

 

Iskolai Vers és prózamondó verseny

 

5. évfolyam
1. Vadas Dániel 5.a kerületi 4. hely
2. Kajkó Fruzsina és Horváth János 5.a
3. Kádár Kata 5.a

 

6. évfolyam
1. Brankovits Sára 6.a
2. Torma Gyöngyvér 6.a
3. Gombaszögi Emese 6.a

 

7. évfolyam
1. Vásárhelyi Orsolya 7.a
2. Vincze Zoltán 7.a
3. Vaszilovics Ádám és Szegetvári Donát 7. a

 

8. évfolyam
1. Buzár Dóra 8.a
2. Piller Angelika 8.a
3. Keskeny Zsuzsa 8.c

 

Prózamondás

 

5. évfolyam
1. Hornyák Dóra 5.a Kerületi 2. hely
2. Szálas Melinda és Floch Dorottya 5.a

 

6. évfolyam
3. Kérészy Barna, Bedő András 6.a

 

7. évfolyam
1. Bosnyák Viktória

 

8. évfolyam
1. Kiss Anna Kerületi 1 helyezett Bp-i versenyen indult

 

Iskolai rajz verseny

 

5-6. évfolyam
1. Lévay Fruzsina 6.a Kerületi 1. hely budapesti 6. hely
2. Merész Hella 6.a
3. Papp Gábor 6.a

 

7-8. évfolyam
1. Hegedűs Dóra 8.c Kerületi 1. hely budapesti 13. hely
2. Tolnai Anna 7.a
3. Baracskay Fanny 7.b

 

Kerületi "Nyelvünkben élünk" (irodalmi-kommunikációs verseny)
Tóth Csaba 8.c 9. hely

 

Kerületi Könyvtárhasználati verseny 3. hely
Szekeres Radován 8.a
Buzás Dóra 8.a

 

 

 

Alsós versenyek

 

"Játék a matematika" kerületi verseny

 

4. hely
Vencel Tünde 4.a
Horváth Gergő 4.b
Vass Gergő 5.a
Papp Gábor 5.b

 

Házi verseny 3. osztályban
1. Braun Márton 3.a
2. Sétáló Mirella 3.a
3. Török Tamara 3.b
Gulyás Szabina 3.b

 

Kerületi matematika verseny 
1. hely Braun Márton, Sétáló Mirella, Török Tamara 3.a

 

Zrínyi kerületi 
1. hely Venczel Tünde 4.a 
2. hely Braun Márton 3.a

 

Országos
15. hely Venczel Tünde 4.a 
23. hely Braun Márton 3.a

 

Házi rajzverseny

 

1-2. évfolyam
1. Vincze Vivien 2.a
2. Király Csenge 2.a
3. Tóth Laura 2.b

 

3-4. évfolyam
1. Varga Fruzsina 3.a
2. Merész Dorina 3.a
3. Lipták Éva 4.a

 

Kerületi rajzverseny

 

2. hely Vincze Vivien 2.a
Külön díj: Varga Fruzsina 3.a

 

Újpest futófesztivál
1. hely Varga Szabó Benedek 2.b
2. hely Szeitz Brigitta 2.a

 

Cambridge rajzpályázat
Szentpéteri Fanni, Perlaki Eszter, Vincze Vivien, Guttengéber Anna, Turányi Viviána, Baldóczi Kristóf, Erdélyi Dorina, Kreisz Kata, Fehér Klára, Kiss Orsolya, Uszkai Réka, Berghammer Zsolt 2. a osztály

 

Lipták Éva 4.a
Balogh Boróka, Bitskey Borbála, Monoki Tímea. Kovács Kende, Borsányi Biktor, Hegedűs Bernadett, Fejős András, Lőrinc Zsuzsanna 1. b osztály

 

Meseillusztráció: "színvonalas" Zsár Viktória, Tóth Laura 2. b osztály

 

 

 

Ének verseny

 

Kerületi
2. hely Kofrán Eszter, Varga Fruzsina, Vass Réka 3.a
3. hely Andrási Valentina, Mauer Kitti, Mehrabi Alexandra 4.b 

Egyéni 6. hely Pirisi Claudia 3.b
Egyéni: 6. helyezés Pirisi Claudia 3.b

 

3-4. osztály házi énekverseny
Egyéni: 1. Pirisi Claudia 3.b

 

Csapat: 1. Varga Daniella 4.b 2. Fésűs Alexandra 4.a 3. Lipták Éva 4.a

 

Csapat 
1. Éneklő pacsirták 3.a: Kofrán Eszter, Varga Fruzsina, Vass Réka
2. Éneklő madarak 3.a: Asztalos Annamária, Merész Dorina, Zorkóczi Bettina
3. Éneklő lányok 3.a Gombár Bettina, Lehoczky Neszta, Palkó Pamela

 

1. Andrási Valentina, Mauer Kitti, Mehrabi Alexandra 4.b
2. Bedők Lilla, Krizsma Gvendolin, Takács Dóra 4.b
3. Sabján Marietta, Marsi Alexandra, Szelezsán Linda 4.b

 

Magyar Kultúra Hete

 

Különdíj a 4.b nek

 

"Örömkönyvek" kerületi vetélkedő 3. osztály
1. helyezés Braun Márton, Jele Ádám 3.a
3.a Szabó Bence, Palkó Pamela, Asztalos Annamária, Sétáló Mirella, Merész Dorina
2. helyezés Kormanik Erik, Kántor Gergely, Szabadi Ábel, Balla Kristóf, Gulyás Szabina, Kalmár Dorottya 3.b

 

Mórától-Móráról kerületi verseny
1. helyezés 4.a Venczel Tünde, Farkas Zóra

 

Versmondás

 

2. osztály
1. Túri Petra 2.b
2. Tóth Laura 2.b
3. Rácz Kata 2.b

 

3. osztály
1. Jele Ádám Patrik 3.a
2. Kofrán Ezster 3.a kerületi 3. helyezés
3. Gombár Bittina 3.a Török Tamara 3.b

 

4. osztály
1. Griga Judit 4.a
2. Farkas Zóra 4.a
3. Turányi Viviána 4.a

 

Mesemondás

 

3-4. osztály
1. Tóth Máré kerületi 2. helyezés
2. Palkó Pamela 3.a
3. Varga Fruzsina 3.a Asztalos Annamária 3.a

 

Olvasási verseny

 

3. osztály
1. Jele Ádám Patrik 3.a kerületi 1. helyezés
2. Asztalos Annamária 3.a
3. Gombár Bettina 3.a

 

4. osztály
1.Venczel Tünde 4.a
2. Horváth Gergő.
3. Horváth Gergő 4.b
3. Farkas Zóra 4.a kerületi 3. helyezés

 

József Attila versmondó verseny

 

2. osztály
1. Titkos Emilía 2.b
2. Kristóf Petra 2.b
3. Diószegi Dorottya 2.b
4. Zsár Viktória 2.b kerületi 5. helyezés
Bakos Bence 2.a
5. Novák Eszter 2.b kerületi 4. helyezés

 

3. osztály
1. Kofrán Eszter 3.a
2. Gombár Bettina 3.a
3. Török Bálint 3.b

 

4. osztály
1. Turányi Viviána 4.a
2. Pintér Petra 4.a
3. Farkas Zóra 4.a
Nagy Anita 4.b

 

Magyar Kultúra Napja

 

1-2. osztály versmondás
Kristóf Petra 2.b 3. helyezés

 

Meseíró verseny
Nagy Anita 4. b. kerületi 5. helyezés

 

Színjátszás
Kerületi színjátszó fesztivál 1. díj 3. osztály
Külön díj: Tóth Máté, Kofrán Eszter, Nagy Máté

 

 

 

Alsós testnevelés

 

Váltófutás 
kerületi 6. helyezés

 

Röplabda 
kerületi 1. hely 1.a
2. hely

 

Váltóverseny 
kerületi 4. helyezés

 

Selyem Dávid, Berghammer Zsolt, Uszkai Réka, Kreisz Kata, Lacsek Gábor, Bándi Péter 2.a
Kristóf Petra, Novák Eszter, Kovács ónika, Mezei Richárd 2.b
Novák Lilla, Valastyán Áron, Varga Szabó Márton, Dénes András, Kerekes Dóra, Urbányi Zóra, Mráz Raffael, Csifári Eszter, Nagy András, Szalkai Márk 1. osztály

 

Torna 
4. helyezés fiú
5. helyezés lány

 

Csivit 
kerületi 4. helyezés Tóth Máté, Szabó Adrienn, Lévai Levente 3.a

 

Futás mezei 
kerületi 4. hely Novák Eszter 2.b

 

 

 

Reál munkaközösség

 

Házi matematika verseny

 

5. évfolyam
1. Papp Gábor 5.b
2. El-Hage Majed Viktor 5.a
3. János Orsolya 5.b

 

6. évfolyam
1. Nagy Fanni 6.a
2. Merész Hella 6.a
3. Lévay Fruzsina 6.a

 

7. évfolyam
1. Fodor Ferenc 7.b
2. Bódor Virág 7.a
3. Gulyás Bianka 7.b Kerületi 9. hely

 

8. évfolyam
1. Nagy Sebestyén 8.c
2. Hegedűs Dóra 8.c
3. Lengyel Dániel 8.a

 

Fizika

 

7. évfolyam
1. Gulyás Bianka 7.b Kerületi 3. hely
2. Baracskay Fanny 7.b
3. Szigetváry Donát 7.a

 

Kémia

 

7. évfolyam
1. Gulyás Bianka 7.b
2. Fodor Ferenc 7.b
3. Baracskay Fanny 7.b

 

8. évfolyam
1. Hegedűs Ferenc 8.b
2. Nagy Zoltán 8.b
3. Soós Péter 8.c

 

Számítástechnika
Muraközy Ákos 8.c kerületi VII.
Kovács Norbert 7.b kerületi IV.
Medovarszki Zoltán kerületi IV.

 

 

 

Testnevelés

 

Diákolinpiai váltófutás

 

Kerületi 6. helyezett az iskola
Felkészítő tanárok: Kosztolányiné Berecz Anikó, Valastyán Ágnes, Konokné Gyetvai Márta, Lantos Dóra, Nagy Ildikó, Pálinkás Zsuzsanna, Tóth Rita, Scherczerné Boros Andrea, Kralován Géza

 

Babits Kupa

 

iskolai 4. helyezés
Pontokat szerző tanulók:
Nagy Sebestyén, Lepuschán Bianka, Pirisi Attila, Hegedűs Dóra, Soós Péter, Tóth Csaba, Keskeny Zsuzsa

 

Tanáraik: Fehér Gáborné, Madary Gáborné, Urbánné Nagy Klára, Tóthné Bakay Erzsébet, Dovrtelné Kardos Tünde

 

Európa kék szalagja a Duna kerületi sport és szellemi vetélkedő
4. helyezés
Lepuschán Bianka, Hajtó Krisztián, Gábori Tímea, Tóth Krisztina, Berente Tamás, Nagy Zoltán
Felkészítő tanár: Kralován Géza

 

Röplabda 4. csoport 
kerületi 3. helyezés
Lepuschán Bianka, Fehér Alexandra, Kovács Anita, Piller Angelika, Nagy Mercédesz, Ferenczi Szilvia, Dybas Vivien, Szabó Krisztina, Lukács Nikolett, Szilágyi Anikó, György Henrietta, Nagy Fanni, Papp Dóra, Asztalos Dominika
Felkészítő tanár: Madary Gáborné

 

Kosárlabda lányok 
kerületi 3. hely
Jármai Zsófia, Zelenka Eszter, Kovács Anita, Vásárhelyi Orsolya, Szabó Krisztina, Lukács Nikolett, Piller Angelika, Hajdú Ildikó, Lévay Fruzsina

 

Foci III. korcsoport 
kerületi 4. helyezés
Henez Ádám, Kovács Attila, Károly Botond, Berente Dániel, Rebák Balázs, Váradi Tamás, Szűcs Krisztóf, Bedő András, Kérészy Barna

 

Váltóverseny

 

5. osztály
Károly Botond, Farkas Ákos, Rebák Balázs, Kádár Kata, Kiss Renáta, Farkas Vivien, Szutor Renáta

 

Váltóverseny 6. osztály
Henez Ádám, Spacsek Attila, Kovács Attila, Tokaji Mihály, Kovács Lilla, Nagy Fanni, Asztalos Dominika, Plesovszki Ágnes

 

Váltóverseny 7. osztály
Zelenka Mihály, Kovács András, Tóth Levente, Budai László, Zelenka Eszter, Jármai Zsófia, Póti Luca

 

Váltóverseny 8. osztály
Magyarosi Viktor, Kárándi Dávid, Tóth Dániel, Hajtó Krisztián, Gábori Tímea, Lukács Nikolett, Szabó Krisztina, Kovács Alexandra

Kerületi VI. helyezést értünk el.
Felkészítő tanárok: Kralován Géza, Scherczerné Boros Andrea

 

Fiú foci kerületi III. korcsoport 4. hely
Sétáló Mihály, Berente Dániel, Rebák Balázs, Károly Botond, Szűcs Kristóf, Kovács Attila, Henez Ádám

 

Kerületi tornaverseny

 

II. korcsoport fiúk 4. hely
Lacsek Gábor, Selyem Dávid, Árvai Benjamin, Horváth Gergő

 

II. korcsoport lányok 5. hely
Szelezsán Linda, Nagy Anita, Marsi Alexandra, Pintér Petra, Kerekes Dóra, Király Csenge, Szeredi Klaudia, Novák Eszter

 

Kerületi kézilabda 


III. korcsoport 3. hely
Lévay Fruzsina, Nagy Fanni, Asztalos Dominika, Plesovszki Ágnes, Plesovszki Nóra, Boros Viktória, Papp Dóra, Braun Dalma, Piller Mercédesz, Paszternák Cintia, Gombás Barbara
IV. korcsoport 5. hely
Lepuschám Bianka, Gábori Tímea, Fehér Alexandra, Piller Angelika, György Henriett, Szilágyi Fruzsina, Lakatos Nóra

 

Kerületi Csivit tornaverseny

 

II. korcsoport 5. hely
Nagy Anita, Szelezsán Linda, Boros Csaba, Prófusz Judit, Valastyán Máté, Berghammer Ádám, Pintér Petra, Venczel Tünde, Tóth Máté, Lévay Levente, Kántor Gergely, Szabadi Ábel, De-Petris István, Szabó Adrienn

 

III. korcsoport 4. hely
Sétáló Mihály, Berente Dániel, Szirányi Dániel, Szabó Gergő, Rebák Balázs, Kérézsy Barna, Csák Tamás, Balogh Dávid, Nagy Fanni, Lévay Fruzsina, Plesovszki Ágnes, Császár Nikolett, Kádár Kata, Piller Mercédesz, Kovács Lilla, Nagy Dániel

 

Kerületi mezei futóverseny

 

III. korcsoport 3. hely
Henez Ádám, Kérészy Barna, Rebák Balázs, Kovács Attila, Dinó Szebasztián

Egyéni 3. hely Henez Ádám, 4. hely Rebák Balázs, 3. hely Lukács Nikolett, 5. hely Nagy Fanni

 

Atlétika / többpróba


III. korcsoport lányok (csapat) 4. hely

 

Iskolai úszóverseny

 

Lányok:


1. korcsoport

hát: 1. Novák Eszter 2. Kovács Mónika 3. Vincze Vivien
mell: 1. Rostás Brigitta 2. Novák Eszter 3. Kovács Mónika
gyors: 1. Rostás Brigitta 2. Kulcsár Lívia

 

2. korcsoport
hát 1. Winter Laura 2. Hága Zsófia
mell: 1. Vass Réka 2. Szabó Adrienn 3. Török Tamara
gyors: 1. Winter Laura 2. Vass Réka 3. Török Tamara

 

Fiúk


1. Korcsoport

hát: 1. Puruczky Árpád 2. Selyen Dávid 3. Bánki Péter
mell: 1. Selyem Dávid

 

2. Korcsoport
hát: 1. Török Bálint 2. Balla Kristóf
mell: 1. Valastyán Máté 2. Lukács Tamás 3. Balla Kristóf
gyors: 1. Török Bálint 2. Valastyán Máté 3. Lukács Tamás

 

3. Korcsoport:
Hát: 1. Osztein Tamás 2. Arvithis Georgios
mell: 1. Balogh Dávid 2. Varga Dániel 3. Varbai Marcell
gyors: 1. Balogh Dávid 2. Horváth János 3. Osztein Tamás

 

4. Korcsoport
gyors: 1. Kovács András
2. Berente Tamás

 

Továbbjutók a Bp-i döntőbe:


Lányok

hát: Novák Eszter, Winter Laura
mell: Rostás Brigitta
gyors: Rostás Brigitta, Winter Laura

 

Fiúk:
hát: Puruczky Árpád, Török Bálint, Osztein Tamás
mell: Selyem Dávid, Valastyán Máté, Balogh Dávid
gyors: Balogh Dávid, Kovács András

 

Legtöbb versenyen indultak ebben a tanévben:
4. osztály: Szelezsán Linda, Boros Csaba
5. osztály: Piller Mercédesz, Rebák Balázs, Szebényi Dávid
6. osztály: Asztalos Dominika, Nagy Fanni, Lévay Fruzsina, Balogh Dávid, Kérészy Barnabás
8. osztály: Fehér Alexandra, Gábori Tímea, Lepuschán Bianka, Lukács Nikolett, Magyarosi Viktor

 

 

lap tetejére