Skip to main content

Intézményi fenntartó
Kapcsolatok
Iskolánkról
Aktuális
Kéttannyelvű oktatás
Örökös ökoiskola
British Council Partneriskola
Emelt szintű sportoktatás
Tankönyvek
Leendő elsősök
A tanév rendje
Dátumok, események
E-napló
Erkölcstan és hittan
Ebédbefizetés
Programok, fakultációk
Dokumentumok
Különös közzétételi lista
Tanulmányi eredmények
Nyelvvizsgák
Kompetencia mérés
Nyári tábor
Sítábor
Verseny eredményeink
2016-2017
2015-2016
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
Kosárlabda B33
Kosárlabda diákolimpia
3X3 kosárlabda
Diákolimpiai kitüntetés
Judó
Triatlon
Alapítvány
Nemzetközi projektek
Szmk oldala
Osztályképek
Velünk történt
Terembérlet
Karinthya projekt
Magántanulói jogviszony
Határtalanul
Hasznos linkek
Bejelentkezés tagoknak

2005-2006 évi versenyeredmények
Iskolai és további fordulók

 

Alsó tagozat

 

Ének
Csoportos ének
Meseíró verseny
Olvasási verseny
Versmondás
Mesemondás
Anyanyelvi verseny
Házi matematika
Rajz házi verseny
Alsós kerületi foci
Kerületi rajz verseny
Akadályverseny

 

Felsőtagozat

 

Helyesírási verseny
Kazinczy verseny
Vers és prózamondó verseny
Iskolai rajz verseny
Énekkar
Angol nyelvi verseny
Országismereti verseny
Matematika
Fizika
Kémia
Természetismeret
Biológia
Bólyai matematika verseny
Diótörő kerületi levelezős matematika verseny 
Kerületi számítástechnika verseny.
Testnevelés

 

Alsó tagozat:

 

Ének

 

3. osztály - egyéni
1. helyezett » Fehér Klára 3.a « Kerületi 1. helyezés

 

4. osztály- egyéni
1. helyezett » Lehoczky Neszta  4.a « Kerületi 2. helyezés

 

Csoportos ének

 

3. osztály
1. helyezett » Titkos Emília, Szabó Réka, Faddi Vivien 3.b « Kerületi 4. helyezés

 

4. osztály
1. helyezett » Varga Fruzsina, Vass Réka, Gombár Bettina 4.a

 

Meseíró verseny

 

4. osztály
1. helyezett » Jele Ádám 4.a, Mucsi Eszter 4.a « Kerületi 1. helyezés
3. helyezés házi verseny

 

Olvasási verseny

 

2. osztály » Szárnyasi Lenente 2.a
3. osztály » Bánki Péter 3.a
4. osztály » Palkó Pamela 4.a « Kerületi 4. helyezls

 

Versmondás

 

1. osztály
1. helyezés » Hegedűs Anasztázia 1.a, Nagy Martin 1.a

2. osztály
1. helyezés » Dobos Csenge 2.a

3. osztály
1. helyezés » Kreisz Kata 3.a « Kerületi 2. helyezés

4. osztály
1. helyezés » Kofrán Eszter 4.a « Kerületi 2. helyezés

 

Mesemondás

 

2. osztály
1. helyezés » Lőrincz Zsuzsanna 2.b « Kerületi 2. helyezls

3. osztály
1. helyezés » Diószegi Dorottya 3.a

4. osztály
1. helyezés » Tóth Máté 4.a « Kerületi 1. helyezés

 

Anyanyelvi verseny

 

2. osztály
1. Tömösvári Fanni 2.a
2. Müller Viktória2.a
3. Csonki Daniella 2.b, Paulik Kata 2.a, Lőrincz Zsuzsanna 2.b

 

3. osztály
1. Szilágyi Tamás 3.a
2. Kiss Orsolya 3.a
3. Ruff Bettina 3.b, Baldóczi Kristóf 3.a

 

4. osztály
1. Merész Dorina 4.a, Braun Márton 4.a, Karmos Réka
3. Gombár Bettina 4.a, Palkó Pamela 4.a

 

Házi matematika

 

2. osztály
1. Csonki Daniella, Novák Lilla 2.b

3. osztály
1. Bánki Péter 3.a

4. osztály
1. Sétáló Mirella 4.a

 

Rajz házi verseny

 

1. osztály 1. Majnár Rebaka 1.b
2. osztály 1. Novák Lilla 2.b
3. osztály 1. Szentpéteri Fanni, Kalocsai Gergő 3.a
4. osztály 1. Jámbor Hajnalka 4.b

 

Alsós kerületi foci

 

1. hely 4. osztály csapata
Antal Péter, Tóth Máté, Nagy Máté, Bérczy Máté, Mráz Emánuel, Lévay Levente, Szebényi Zsolt, Varga Kálmán

 

Kerületi rajz verseny

 

2. hely Szentpéteri Fanni

 

Akadályverseny 2. hely
Török Tamara, Vass Réka, Bánki Péter, Novák Eszter, Novák Lilla, Kreisz Kristóf, Illési Tekla

 

 

 

Felsőtagozat

 

Helyesírási verseny

 

5. osztály 
1. Venczel Tünde 5.a « Kerületi verseny 1. helyezés « Budapesti 3. helyezés « Országos 15 helyezés 
2. Tóth Anna 5.a
3. Szigetvári Martin 5.b

 

6. osztály
1. Hornyák Dóra 6.a « Kerületi  verseny 2. hely 
2. Petőh Emese 6.b
3. Sárvári Dorina 6.b

 

7. osztály 
1. Merész Hella 7.a « Kerületi verseny 7. hely 
2. Asztalos Domonika 7.a, Gombaszögi Emese 7.a
3. Fehér Anna 7.a

 

8. osztály
1. Gulyás Bianka 8.b « Kerületi verseny 4. hely
2. Baracskay Fanny, Szelezsán Krisztián 8.b
3. Bódor Virág

 

Kazinczy verseny

 

5. osztály
1. Missamou Jennyfer 5.a
2. Venczel Tünde 5.a
3. Szelezsán Linda 5.b

 

6. osztály
1. Kádár Kata 6.a
2. Piller Mercédesz, Nagy Nikoletta, Szutor Renáta, Arvithis Georgios 6.b
3. Coscun Leila 6.b

 

7. osztály
1. Lévay Fruzsina 7.a
2. Fehér Anna 7.b
3. Császár Nikolett 7.a

 

8. osztály
1. Vincze Zoltán 8.a
2. Kőhalmi Réka 8.b
3. Bosnyák Viktória 8.a

 

Vers és prózamondó verseny

 

5. évfolyam
Csak 3. helyezett lett Varga Daniella 5.b

 

Versmondás 6. évfolyam
Csak 3. hely János Orsolya 6.b

 

Prózamondás 6. évfolyam
1. Hornyák Dóra 6.a  « Kerületi 5. hely
2. Szálas Melinda 6.a
3. Mosa Diána 6.a

 

Prózamondás 7. évfolyam
1. Nagy Fanni 7.a

 

Kerületi komplex verseny 
8.a,b csapat (Gulyás Bianka, Szelezsán Krisztián, Vásárhelyi Orsolya) 9. hely

 

Iskolai rajz verseny
5-6. évfolyam
1. Lipták Éva 5.a « Kerületi 1. hely « Budapesti 4. helyezés
2. Kovács Ivett 6.b
3. Pintér Petra 5.a, Kovács Anett 6.b

 

7-8. évfolyam
1. Merész Hella 7.a « Kerületi festmény külön díj
2. Tolnai Anna 8.a, Torma Gyöngyvér 7.a
3. Kató Gergely 8.a

 

Énekkar

Kerületi Éneklő Ifjúság hangversenyen szép helytállás

 

Szent László kerületi 3. hely (Hornyák Dóra, Mosa Diána, Szálas Melinda 6.a)

 

Angol nyelvi verseny

5. osztály 1. Szelezsán Linda
6. osztály 1.Arvithis Georgios « Kerületi 5. hely
7. osztály 1. Fehér Anna « Kerületi VI. hely
8. osztály 1. Szelezsán Krisztián, Fodor Ferenc « kerületi 5. hely

 

Országismereti verseny

 

Kerületi:
1. Brankovits Sára, Gombaszögi Emese, Torma Györgyvér
2. Merész Hella, Lévay Fruzsina, Papp Dóra

 

Matematika

 

5. évfolyam
1. Venczel Tünde 5.a
2. Berghammer Ádám 5.a
3. Végvári Balázs  5.b

 

6. évfolyam
1. Szálas Melinda 5.a
2. Papp Gábor 6.b
3. Mosa Diána 6.a, Dósa Krisztián 6.a, Tömösvári Tamás 6.b

 

7. évfolyam
1. Nagy Fanni 7.a
2. Asztalos Dominika 7.a
3. Lévai Fruzsina 7.a

 

8. évfolyam
1. Gulyás Bianka 8.b
2. Szelezsán Krisztián 8.b
3. Szigetvári Donát 8.a

 

Fizika

 

7. évfolyam
1. Gombás Barbara 7.b
2. Merész Hella 7.a
3. Bottlik Dániel 7.a, Kofrán Márton 7.a

 

8. évfolyam
1. Gulyás Bianka 8.b
2. Fodor Ferenc 8.b
3. Baracskay Fanny 8.b

 

Kémia

 

7. évfolyam
1. Balogh Dávid 7.a
2. Asztalos Dominika 7.a
3. Császár Nikolett 7.a

 

8. évfolyam
1. Gulyás Bianka 8.b
2. Fodor Ferenc 8.b
3. Tolnai Anna 8.a

 

Természetismeret

 

5. évfolyam
1. Marosi Viktória 5.b « Kerületi 2. hely « Budapesti 1. hely
2. Végvári Balázs 5.b
3. Szelezsán Linda 5.b

 

6. évfolyam
1. Papp Gábor 6.b
2. Hanti Péter 6.b
3. Arvithis Georgios 6.b

 

Biológia

 

7. évfolyam
1. Tóth Rita « Kerületi 10. hely
2. Volkov Patrícia 7.b « Kerületi 9. hely
3. Fehér Anna 7.b

 

8. évfolyam
1. Baracskay Fanny 8.b « Kerületi 5. hely
2. Gulyás Bianka 8.b « Kerületi 2. hely
3. Vásárhelyi Orsolya 8.a

 

Bólyai matematika verseny

 

Bad boys csapat kerületi 2. hely
Jakab Petra, Venczel Tünde, Hornyák Barbara, Berghammer Ádám

 

Babits Kupa
Gulyás Bianka II. hely természetismeret kategória

 

Diótörő kerületi levelezős matematika verseny

 

5. évfolyam 
Marosi Viktória 5.b « 6. hely
Papp Márton 5.b « 8. hely

 

6. évfolyam
Mosa Diána 6.a « 1. hely
Páricsi Kornél 6.b « 3. hely

 

Olvass és gondolkodj kerületi csapatverseny 3. helyezés
Hornyák Barbara, Jakab Petra 5.a, Braun Márton, Mucsi Eszter 4.a

 

Kerületi számítástechnika verseny.

 

Gulyás Bianka 8.b 4. hely
Kovács Norbert 5. hely
Medovarszki Zoltán 6. hely

 

Testnevelés

 

Egyéni kerületi versenyeken szerzett eredmények:

 

Karlik Dániel 8.b atlétika 1 hely
Balogh Dávid 7.a atlétika 1. hely
Lévay Fruzsina 7.a atlétika 3. hely, mezei futó verseny 2. hely
Rebák Balázs 6.b mezei futás 2. hely

 

Csapatversenyek:

 

Kerületi I. helyezés röplabda 4. korcsoport
Papp Dóra, Kovács Anita, Nagy Fanni, Asztalos Dominika, Piller Mercédesz, Vasadi Balogh Eszter, Tóth Rita

 

Kézilabada csapat kerületi 1. helyezés 4. korcsoport

 

Lévay Fruzsina, Nagy Fanni, Asztalos Dominika, Merész Hella, Papp Dóra, Boros Viktória, Császár Nikolett, Csabai Csilla, Braun Dalma, Peasovszki Ágnes, Plesovszki Nóra, Piller Mercédesz

 

Kézilabda 3. korcsoport kerületi 2. helyezés

 

Lévay Fruzsina, Piller Mercédesz, Lipták Éva, Missamou Jennyfer, Pintér Petra, Farkas Zóra, Vasadi Balogh Eszter, Kajkó Fruzsina, Kádár Kata, Braun Dalma

 

Kosárlabda csapat kerületi 3. helyezés

 

Nagy Fanni, Merész Hella, Asztalos Dominika, Piller Mercédesz, Hajdú Ildikó, Lévay Fruzsina, Zelenka Eszter, Jármai Zsófia, Kovács Anita, Papp Dóra

 

Mezei futóverseny kerületi  3. helyezés

 

Lévay Fruzsina, Jámbor Bettina, Venczel Tünde, Braun Dalma

 

Atlétika váltófutás kerületi  3. helyezés

 

Medovarszki Zoltán, Kovács András, Karlik Dániel, Tóth Levente, Lukács András

 

Csivit verseny kerületi 3. helyezés

 

Nagy Fanni, Lévay Fruzsina, Farkas Zóra, Griga Judit, Marsi Alexandra, Kiss Roland, Berente Dánie, Dénes László, Szelezsán Linda, Jámbor Bettina, Venczel Tünde, Balogh Dávid, Rebák Balázs, Szirányi Dániel, Sétáló Mihály, Kovács Lilla

 

 

lap tetejére