Skip to main content

Intézményi fenntartó
Kapcsolatok
Iskolánkról
Aktuális
Kéttannyelvű oktatás
Örökös ökoiskola
British Council Partneriskola
Emelt szintű sportoktatás
Tankönyvek
Leendő elsősök
A tanév rendje
Dátumok, események
E-napló
Erkölcstan és hittan
Ebédbefizetés
Programok, fakultációk
Dokumentumok
Különös közzétételi lista
Tanulmányi eredmények
Nyelvvizsgák
Kompetencia mérés
Nyári tábor
Sítábor
Verseny eredményeink
2016-2017
2015-2016
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
Kosárlabda B33
Kosárlabda diákolimpia
3X3 kosárlabda
Diákolimpiai kitüntetés
Judó
Triatlon
Alapítvány
Nemzetközi projektek
Szmk oldala
Osztályképek
Velünk történt
Terembérlet
Karinthya projekt
Magántanulói jogviszony
Határtalanul
Hasznos linkek
Bejelentkezés tagoknak

2006-2007 évi versenyeredmények
Iskolai és további fordulók

 

Alsó tagozat

 

Ének
Csoportos ének
Olvasási verseny
Versmondás
Mesemondás
Matematika
Rajz
Angol
Meseillusztráció
Nyelvünk vigyázása
Színjátszás

 

Felső tagozat

 

Helyesírási verseny
Kazinczy verseny
Vers és prózamondó verseny
Rajz verseny
Énekkar
Szent László történelemverseny
Angol nyelvi verseny
Országismereti verseny
Matematika
Fizika
Kémia
Természetismeret
Földrajz
Technika
Történelem
Bólyai matematika verseny
Nyelvünkben élünk
Kerületi számítástechnika verseny
Testnevelés

 

Alsó tagozat:

 

Ének

3. osztály » Szabó Teodóra 3.a

4. osztály » Fehér Klára 4.a « kerületi 3. helyezés

 

Csoportos ének

3. osztály » Balogh Boróka, Csifári Eszter, Sonkoly Anna 3.b « kerületi 3. helyezés

4. osztály » Varga Szabó Benedek, Kristóf Petra, Gergely Ferenc 4.b

 

Olvasási verseny

 

3. osztály
1. helyezés » Szabó Teodóra 3.a « kerületi 4. helyezés
2. helyezés » Lőrincz Zsuzsanna 3.b
3. helyezés » Szárnyasi Lenente 3.a

4. osztály
1. helyezés » Diószegi Dorottya 4.b
2. helyezés » Miavecz Tünde 4.a
3. helyezés » Kristóf Petra 4.b

 

Versmondás

 

1. osztály
1. helyezés » Illésy Máté 1.a
2. helyezés » Kántor Georgina 1.b
3. helyezés » Schworczi Dalma 1.b

 

2. osztály
1. helyezés » Majnár Rebeka 2.b « kerületi 5. helyezés
2. helyezés » Nagy Martin 2.a
3. helyezés » Papp András 2.a, Torma Bernadett 2.b

 

3. osztály
1. helyezés » Lőrincz Zsuzsanna 3.b
2. helyezés » Dobos Csenge 3.a
3. helyezés » Szárnyasi Levente 3.a, Vásárhelyi Balázs 3.b

 

4. osztály
1. helyezés » Kreisz Kata 4.a
2. helyezés » Kristóf Petra 4.b
3. helyezés » Novák Eszter 4.b

 

Mesemondás

 

2. osztály » Vigh Csaba 2.b

 

3. osztály
1. helyezés » Bitskey Borbála 3.b
2. helyezés » Dobos Csenge 3.a
3. helyezés » Jakus Barnabás

 

4. osztály
1. helyezés » Ruff Bettina 4.b
2. helyezés » Diószegi Dorottya 4.b
3. helyezés » Vincze Vivien 4.a

 

Matematika

2. osztály » Bárdos Orsolya 2.a
3. osztály » Kovács Kende Márton 3.b
4. osztály » Ruff Bettina 4.b

 

Rajz

1. osztály » Toronyi Andrea, 1.a
2. osztály » Sásdi Dalma, 2.b
3. osztály » Lőrincz Zsuzsanna, 3.b
4. osztály » Kalocsai Gergő 4.a

 

Angol

 

3. osztály
1. helyezés » Fodor Balázs 3.b és Szálas Dániel 3.a
2. helyezés » Novák Lilla 3.b és Lőrincz Zsuzsa 3.b
3. helyezés » Sonkoly Anna 3.b és Hegedűs Bernadett 3.b

 

4. osztály
1. helyezés » Király Csenge 4. a
2. helyezés » Szabó Dániel 4.a
3. helyezés » Tóth Laura 4.b

 

„Rügyet robbant minden ág” meseillusztráció

 

kerületi 1. helyezés » Antal Herhoff Eliza, Galba Vanessza, Majnár Rebeka, Szmatona Viktória 2.b osztályos tanulók
kerületi 2. helyezés » Dobos Csenge, Gerner Anna, Illés Tekla, Molnár Liliána, Mrva Sarolta, Szabó Teodóra, Vida Alexandra a 3.a osztályból

 

Nyelvünk vigyázása

 

Nyelvtan, helyesírás, fogalmazás témakörben hirdetett versenyt 4. osztályosoknak az UPSZK. A beküldött feladatsorok sikeres megoldása után (Pataki Bella 4.a, Ruff Bettina, Diószegi Dorottya, Kristóf Petra 4.b) bejutott a döntőbe

 

Színjátszás

 

Iskolánk színjátszói a Weöres Sándor Országos Színjátszó Fesztiválon arany minősítést kaptak.

 

 

 

Felső tagozat

 

Helyesírási verseny

 

5. osztály » Braun Márton, Merész Dorina, Antal Péter 5.a
» Braun Márton 5.a « kerületi 1. hely « budapesti 13. hely

 

6. osztály » Venczel Tünde 6.a « kerületi 3. hely

 

7. osztály » Hornyák Dóra 7.a « kerületi 1. hely « budapesti 11. hely

 

8. osztály » Gombaszögi Emese 8.a

 

Kazinczy verseny

 

5. osztály » Gombár Bettina, Merész Dorina, Palkó Pamela 5.a

 

6. osztály » Szabó Dorottya 6.a « kerületi 7. helyezés

 

7. osztály » Petőh Emese 7.b

 

8. osztály » Fehér Anna 8.b « kerületi 10. helyezés

 

Vers és prózamondó verseny

 

Versmondás 5. osztály » Török Tamara 5.b « kerületi 4. helyezés

 

Prózamondás 5-6. osztály » Tóth Máté 5.a « kerületi 3. helyezés

 

Versmondás 6. osztály » Farkas Zóra 6.a

 

Versmondás 7. osztály » Mosa Diána 7.a

 

Prózamondás 7-8. osztály » Nagy Fanni 8.a

 

Kerületi komplex verseny 
8.a csapata 2.helyezés: Merész Hella, Asztalos Dominika, Gombaszögi Emese

 

Rajz verseny

 

5. osztály » Merész Dorina 5.a
6. osztály » Lipták Éva 6.a « kerületi 1. hely

 

Énekkar

 

Kerületi Éneklő Ifjúság hangversenyen szép helytállás

 

Szent László történelemverseny

 

Venczel Tünde, Berghammer Ádám, Fölker Patrícia 6.a « kerületi 2. hely

 

Angol nyelvi verseny

 

6.b osztály Papp Márton « kerületi 5. hely
7.a osztály Lajosbányai Dóra, Hornyák Dóra « országos 4. hely
7.b osztály Sárvári Dorina
8.a osztály Lévay Fruzsina, Lajosbányai Dávid
8.b osztály Fehér Anna « kerületi 7. hely

 

Angol országismereti verseny

 

Arvithis Georgios 7.a « kerületi 6. hely

 

Matematika

 

5. osztály
1. helyezés » Gulyás Szabina 5.b
2. helyezés » Braun Márton 5.a
3. helyezés » Antal Péter 5.a

 

6. osztály
1. helyezés » Venczel Tünde 6.a « kerületi 1. hely « budapesti 6. hely
2. helyezés » Mehrabi Alexandra 6.b
3. helyezés » Jakab Petra 6.a

 

7. osztály
1. helyezés » Papp Gábor 7.b « kerületi 9. hely
2. helyezés » Hajdú Tamás 7.a

 

8. osztály
2. helyezés » Merész Hella 8.a
3. helyezés » Balogh Dávid és Kofrán Márton 8.a

 

Fizika

 

7. osztály
2. helyezés » Hornyák Dóra és Kajkó Fruzsina 7.a
3. helyezés » Hajdú Tamás 7.a « kerületi 4. hely

 

8. osztály
1. helyezés » Merész Hella 8.a
2. helyezés » Bottlik Dániel 8.a
3. helyezés » Kérészy Barna 8.a

 

Kémia

 

7. osztály
1. helyezés » Tömösvári Tamás 7.b
2. helyezés » Hajdú Ildikó 7.b

8. osztály » Fehér Anna 8.b

 

Természetismeret

 

6. osztály
1. helyezés » Marosi Viktória 6.b
2. helyezés » Végvári Balázs 6.b
3. helyezés » Papp Márton 6.b

 

Kaán Károly Természet és Környezetvédelmi verseny

 

Marosi Viktória 6.b « kerületi 1. helyezés « budapesti 6. helyezés

 

Földrajz

7. osztály
1. helyezés » Hanti Péter 7.b
2. helyezés » Sárvári Dorina és Arvithis Georgios 7.b

 

Technika

 

8. osztály
1. helyezés » Kérészy Barna 8.a
2. helyezés » Bedők Máté 8.a
3. helyezés » Balogh Dávid 8.a

 

Történelem

 

5. osztály » Kalmár Dorottya 5.b és Antal Péter 5.a
6. osztály » Venczel Tünde 6.a
7. osztály » Nagy Edvárd 7.b
8. osztály » Balogh Dávid 8.a

 

Bólyai matematika csapatverseny

 

5. osztály » kerületi 5. hely
Gulyás Szabina, Török Tamara, Kovács Barbara, Tóth Csenge

6. osztály » kerületi 5. hely
Venczel Tünde Hornyák Barbara, Jakab Petra, Berghammer Ádám

 

Nyelvünkben élünk

 

Mosa Diána 7.a » kerületi 1., budapesti 3., országos 3. helyezés

 

Kerületi számítástechnika verseny.

 

Kovács Marcell 6.a » kerületi 3. helyezés

 

Testnevelés

 

Kerületi versenyeken szerzett eredmények:

Mezei futó CSB
IV. korcsoport fiú » 3. hely
III. korcsoport leány » 2. hely

CSIVIT verseny » 5. hely

Kosárlabda » 6. hely

Tornaverseny » 5. hely

Labdarúgás III. korcsoport fiú » 5. hely

Röplabda
IV. korcsoport fiú » 4. hely
IV. korcsoport leány » 1. hely
III. korcsoport leány » 6. hely

Kézilabda
III. korcsoport fiú » 4. hely
III. korcsoport leány » 4. hely
IV. korcsoport fiú » 5. hely
IV. korcsoport leány » 2. hely

 

Összesített Diáksport Kupa pontverseny

Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola » 5. hely

 

Budapesti kézilabda bajnokság Diákolimpia

IV. korcsoport leány » 3. hely

 

lap tetejére