Skip to main content

Intézményi fenntartó
Kapcsolatok
Iskolánkról
Aktuális
Kéttannyelvű oktatás
Örökös ökoiskola
British Council Partneriskola
Emelt szintű sportoktatás
Tankönyvek
Leendő elsősök
A tanév rendje
Dátumok, események
E-napló
Erkölcstan és hittan
Ebédbefizetés
Programok, fakultációk
Dokumentumok
Különös közzétételi lista
Tanulmányi eredmények
Nyelvvizsgák
Kompetencia mérés
Nyári tábor
Sítábor
Verseny eredményeink
2016-2017
2015-2016
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
Kosárlabda B33
Kosárlabda diákolimpia
3X3 kosárlabda
Diákolimpiai kitüntetés
Judó
Triatlon
Alapítvány
Nemzetközi projektek
Szmk oldala
Osztályképek
Velünk történt
Terembérlet
Karinthya projekt
Magántanulói jogviszony
Határtalanul
Hasznos linkek
Bejelentkezés tagoknak

2007-2008 évi versenyeredmények
Iskolai és további fordulók

 

Alsó tagozat

 

Ének
Csoportos ének
Olvasási verseny
Versmondás
Mesemondás
Matematika
Rajz
Angol
Meseillusztráció
Magyar Kultúra Hete
Színjátszás

 

Felső tagozat

 

Helyesírási verseny
Kazinczy verseny
Vers és prózamondó verseny
Képzőművészeti verseny
Énekkar
Történelem
Szent László történelemverseny
Angol nyelvi verseny
Mozaik tanulmányi verseny
Matematika
Fizika
Kémia
Földrajz
Technika
Bólyai matematika verseny
Zrínyi matematikaverseny
Kerületi számítástechnika verseny
Testnevelés

 

Alsó tagozat:

 

Ének

 

3. évfolyam
1. helyezés » Torma Bernadett 3.b
2. helyezés » Sövegjártó Virág 3.b

 

4. évfolyam
1. helyezés » Bitskey Borbála 4.b « kerületi 3. helyezés
2. helyezés » Urbányi Zóra 4.b « kerületi 1. helyezés
3. helyezés » Mrva Sarolta 4.a

 

Csoportos ének

 

4. évfolyam
1. helyezés » Balogh Boróka, Csifári Eszter, Sonkoly Anna 4.b « kerületi 1. helyezés
2. helyezés » Dobos Csenge, Vincze Diána, Mrva Sarolta 4.a
3. helyezés » Molnár Liliána, Özturna Ece, Szabó Teodóra 4.a

 

Olvasási verseny

 

3. évfolyam
1. helyezés » Sövegjártó Virág 3.b « kerületi 1. helyezés
2. helyezés » Takács Adrienn 3.b
2. helyezés » Varga Marcell 3.b
3. helyezés » Király Edit 3.a
3. helyezés » Trombitás Dóra 3.b

4. évfolyam
1. helyezés » Karácson Enikő 4.b « kerületi 5. helyezés
2. helyezés » Lőrincz Zsuzsanna 4.b
3. helyezés » Jakus Barnabás 4.a

 

Versmondás

 

1. évfolyam
1. helyezés » Papp Sára 1.a
1. helyezés » Sebők Dóra 1.b
2. helyezés » Balog-Pálfi Tímea 1.a
2. helyezés » Lőrincz Zsófia 1.b
3. helyezés » Kovács Nóra 1.b

 

2. évfolyam
1. helyezés » Ortenszky Andor 2.b « kerületi 6. helyezés
2. helyezés » Lázár Lilla 2.a
3. helyezés » Kántor Georgina 2.b

 

3. évfolyam
1. helyezés » Novák Réka 3.b « kerületi 4. helyezés
2. helyezés » Hegedűs Anasztázia 3.a
2. helyezés » Trombitás Dóra 3.b
3. helyezés » Kreisz Kristóf 3.a
3. helyezés » Brezovszky Dóra 3.b

 

4. évfolyam
1. helyezés » Lőrincz Zsuzsanna 4.b
2. helyezés » Szabó Teodóra 4.a
2. helyezés » Dobos Csenge 4.a
3. helyezés » Monoki Tímea 4.b

 

Mesemondás

 

2. évfolyam
1. helyezés » Hegedűs Dóra 2.b
2. helyezés » Fejős Dorka 2.a

 

3. évfolyam
1. helyezés » Vig Csaba 3.b
2. helyezés » Sövegjártó Virág 3.b

 

4. évfolyam
1. helyezés » Balogh Boróka 4.b
2. helyezés » Bitskey Borbála és Fejős András 4.b
3. helyezés » Szárnyasi Levente 4.a

 

Matematika

 

1. évfolyam
1. helyezés » Lénárd Kristóf 1.b
2. helyezés » Korda Borbála, Kozma Gergely és Szabó Ádám 1.a
3. helyezés » Atal-Herhoff Panna és Kesselbauer Petra 1.a

 

2. évfolyam
1. helyezés » Molnár Péter 2.a
2. helyezés » Ortenszky Andor 2.b
3. helyezés » Fodor Péter 2.b

 

3. évfolyam
1. helyezés » Atal-Herhoff Eliza és Varga Marcell 3.b
2. helyezés » Takács Adrienn 3.b
2. helyezés » Kofrán Dániel 3.b

 

4. évfolyam
1. helyezés » Lőrincz Zsuzsanna 4.b
2. helyezés » Hegedűs Bernadett 4.b
3. helyezés » Fodor Balázs 4.b

 

Rajz

 

1. évfolyam » Vig Bianka 1.b
2. évfolyam » Rippel Kyara 2.a
3. évfolyam » Novák Réka 3.b
4. évfolyam » Urbányi Zóra 4.b

 

Angol

 

3. évfolyam
1. helyezés » Majnár Rebeka 3.b
2. helyezés » Sövegjártó Virág 3.b és Bogdány Eszter 3.a
3. helyezés » Varga Marcell 3.b

 

4. évfolyam
1. helyezés » Csonki Daniella 4.b
2. helyezés » Szálas Dániel 4.a és Lőrincz Zsuzsanna 4.b
3. helyezés » Fodor Balázs, Kalotai Zsófia és Veress Dominika 4.b

 

Meseíró-illusztráló verseny

kerületi 1. helyezés » Balogh Boróka, Novák Lilla 4.b osztályos tanulók

 

Magyar Kultúra Hete mesemondás

kerületi 1. helyezés » Balog-Pálfi Tímea 1.a és Hegedűs Dóra 2.b osztályos tanulók
kerületi 3. helyezés » Bérczy Dorottya 2.b osztályos tanuló

 

Színjátszás

Iskolánk színjátszói a Weöres Sándor Országos Színjátszó Fesztiválon ismét arany okleveles minősítést kaptak. (Kőmíves Zoltán: Az ördög menyasszonya)

 

Felső tagozat

 

Helyesírási verseny

 

5. évfolyam
1. helyezés » Diószegi Dorottya 5.b
2. helyezés » Szabó Dániel 5.a
3. helyezés » Szeredi Klaudia 5.a

 

6. évfolyam
1. helyezés » Merész Dorina 6.a
2. helyezés » Karmos Réka 6.a és Braun Márton 6.a
3. helyezés » Kántor Gergő 6.b

 

7. évfolyam
1. helyezés » Tóth Anna 7.a
2. helyezés » Jakab Petra 7.a és Marosi Viktória 7.b
3. helyezés » Nagy Kamilla 7.a

 

8. évfolyam
1. helyezés » Hornyák Dóra 8.a

 

Kazinczy verseny

 

5. évfolyam
1. helyezés » Diószegi Dorottya 5.b
2. helyezés » Novák Eszter 5.b
3. helyezés » Vincze Vivien 5.a

 

6. évfolyam
1. helyezés » Asztalos Annamária 6.a « kerületi 4. helyezés
2. helyezés » Palkó Pamela 6.a
3. helyezés » Varga Fruzsina 6.a

 

7. évfolyam
1. helyezés » Farkas Zóra 7.a és Török Vivien 7.b
2. helyezés » Friesz Anna 7.b

 

8. évfolyam
1. helyezés » Hornyák Dóra 8.a « kerületi 4. helyezés
2. helyezés » Piller Mercédesz 8.b
3. helyezés » Bagóczky Krisztina 8.a

 

Vers és prózamondó verseny

 

Versmondás 5-6. évfolyam
1. helyezés » Kristóf Petra 5.b
2. helyezés » Kreisz Kata 5.a és Novák Eszter 5.b
3. helyezés » Palkó Pamela 5.a és Diószegi Dorottya 5.b

 

Prózamondás 5-6. évfolyam
1. helyezés » Tóth Máté 6.a « kerületi 2. helyezés
2. helyezés » Novák Eszter 5.b
3. helyezés » Faddi Vivien 5.b

 

Versmondás 7-8. évfolyam
1. helyezés » Mosa Diána 8.a

 

Kerületi komplex verseny

8.évfolyam csapata 6.helyezés

 

Kerületi komplex képzőművészeti verseny

 

5-6. évfolyam » Kalocsai Gergő 5.a 1. helyezés « budapesti 3.
7-8. évfolyam » Lipták Éva 7.a 1. helyezés « budapesti 5.

 

Fővárosi Műelemző verseny
„ A reneszánsz és a manierizmus” címmel:
Mosa Diána 8.a « budapesti 1. helyezés

 

Énekkar

 

Kerületi Éneklő Ifjúság hangversenyen szép helytállás

 

Történelem

 

5. évfolyam
1. helyezés » Diószegi Dorottya 5.b és Puruczki Árpád 5.a
2. helyezés » Kiss Orsolya 5.a
3. helyezés » Kreisz Kata 5.a

 

6. évfolyam
1. helyezés » Kovács Bence 6.b
2. helyezés » Kalmár Dorottya 6.b
3. helyezés » Karmos Réka 6.a

 

7. évfolyam
1. helyezés » Berghammer Ádám 7.a
2. helyezés » Valastyán Máté 7.a
3. helyezés » Tóth Anna 7.a

 

8. évfolyam
1. helyezés » Nagy Edward 8.b
2. helyezés » Papp Gábor 8.b
3. helyezés » Farkas Ákos 8.b

 

Kerületi Szent László történelem csapatverseny

 

Merész Dorina, Asztalos Anna és Gombár Bettina 6.a « kerületi 6. hely

 

Angol nyelvi verseny

 

7. évfolyam
1. helyezés » Papp Márton 7.b « kerületi 2. « országos 1. hely
2. helyezés » Mehrabi Alexandra 7.b
3. helyezés » Litavszki Gergely 7.b

 

8. évfolyam
1. helyezés » Sárvári Dorina 8.b « kerületi 6. « országos 3. hely
2. helyezés » Papp Gábor 8.b « országos 1. hely
3. helyezés » Farkas Ákos és Arvithis Georgios 8.b « országos 2. hely

 

Mozaik országos tanulmányi verseny

 

Baldóczi Kristóf 5. a « országos 4. hely

 

Matematika

 

5. évfolyam
1. helyezés » Novák Eszter 5.b
2. helyezés » Ruff Bettina 5.b
3. helyezés » Bánki Péter 5.a, Diószegi Dorottya 5.b, Kiss Orsolya 5.a, Simkó Virág 5.b

 

6. évfolyam
1. helyezés » Braun Márton 6.a « kerületi 9. hely
2. helyezés » Csutora Eszter 6.b
3. helyezés » Kántor Gergely 6.b

 

7. évfolyam
2. helyezés » Török Vivien 7.b
3. helyezés » Hornyák Barbara 7.a

 

8. évfolyam
1. helyezés » Mosa Diána 8.a
2. helyezés » Szálas Melinda 8.a « kerületi 6. hely
3. helyezés » Hajdu Tamás 8.a

 

Fizika

 

7. évfolyam
1. helyezés » Valastyán Máté 7.a
2. helyezés » Jakab Petra 7.a« kerületi 9. hely
3. helyezés » Tóth Anna 7.a « kerületi 14. hely

 

8. évfolyam
1. helyezés » Mosa Diána 8.a
2. helyezés » Hajdu Tamás 8.a

 

Kémia

 

7. évfolyam
1. helyezés » Jakab Petra 7.a « kerületi 1. hely
2. helyezés » Lipták Éva 7.a és Mauer Kitti 7.b

 

8. évfolyam
1. helyezés » Szálas Melinda 8.a és Tömösvári Tamás 8.b

 

Földrajz

 

7. évfolyam
1. helyezés » Marosi Viktória 7.b « kerületi 10. hely
2. helyezés » Papp Márton 7.b « kerületi 15. hely

 

Technika

 

8. évfolyam
1. helyezés » Csőre Tamás 8.b, Hanti Péter 8.b, Komlós Máté 8.a,
akik a kerületi 4. helyezést érték el

 

Bólyai matematika csapatverseny

 

6. évfolyam » kerületi 1. hely
Csutora Eszter, Gulyás Szabina, Török Tamara, Varga Kálmán

7. évfolyam » kerületi 4. hely
Berghammer Ádám, Jakab Petra, Lipták Éva, Tóth Anna

 

Zrínyi matematikaverseny

 

Braun Márton 6.a » megyei 3. helyezés

 

Kerületi számítástechnika verseny.

 

Vadas Dániel 8.a » kerületi 2. helyezés
Gulyás Szabina 6.b » kerületi 3. helyezés
Csutora Eszter 6.b » kerületi 5. helyezés

 

Testnevelés

 

Kerületi versenyeken szerzett eredmények:

CSIVIT verseny » 5. hely

Tornaverseny » 5. hely

Labdarúgás » 6. hely

Röplabda » 4. hely

Kézilabda » 2. hely

 

Játék öröme akadályverseny

Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola » 3. hely

 

lap tetejére