Skip to main content

Intézményi fenntartó
Kapcsolatok
Iskolánkról
Aktuális
Kéttannyelvű oktatás
Örökös ökoiskola
British Council Partneriskola
Emelt szintű sportoktatás
Tankönyvek
Leendő elsősök
A tanév rendje
Dátumok, események
E-napló
Erkölcstan és hittan
Ebédbefizetés
Programok, fakultációk
Dokumentumok
Különös közzétételi lista
Tanulmányi eredmények
Nyelvvizsgák
Kompetencia mérés
Nyári tábor
Sítábor
Verseny eredményeink
2016-2017
2015-2016
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
Kosárlabda B33
Kosárlabda diákolimpia
3X3 kosárlabda
Diákolimpiai kitüntetés
Judó
Triatlon
Alapítvány
Nemzetközi projektek
Szmk oldala
Osztályképek
Velünk történt
Diák Sport Egyesület
Terembérlet
Karinthya projekt
Magántanulói jogviszony
Határtalanul
Hasznos linkek
Bejelentkezés tagoknak

Osztály neve: 1.a

 

Tanuló neve

 

EREDMÉNYEI

A verseny neve, szintje (iskola, kerületi, területi, fővárosi)

 

Helyezés

 

Felkészítő tanár

Galler Boglárka

iskolai matematika

2.

Ozsváthné

Csóka Vencel

iskolai matematika

2.

Ozsváthné

Csótya Szonja

iskolai matematika

3.

Ozsváthné

Király Bálint

iskolai matematika

3.

Ozsváthné

Király Bálint

iskolai szépíró

2.

Ozsváthné

Szabó Dalma

iskolai angol versmondó

 

Halászné Sz. Helga

Szabó Dalma

Kerületi rajz- különdíj

 

Halászné Sz. Helga

Szőke Klaudia

Országos TEKI-TOTÓ

1.

Ozsváthné

 

Osztály neve: 1.b

 

Tanuló neve

 

EREDMÉNYEI

A verseny neve, szintje (iskola, kerületi, területi, fővárosi)

 

Helyezés

 

Felkészítő tanár

Dénes Nimród Márk

Sor és váltóverseny

(kerületi)

7.

Halászné Szabó Helga, Valastyán Ágnes, Albi Dániel

Tamási Attila

 

7.

 

Somogyvári Adél

 

7.

 

Vida Katalin Anna

 

7.

 

Kis Lehel Sándor

Szépíró verseny

(iskolai)

1.

Horváth Anita

Horváth Mihály Bence

Matematika verseny

(iskolai)

1.

Horváth Anita

Gotsák Amira

 

1.

 

Gyuricza Márk

 

2.

 

Mogyorósi Réka

 

3.

 

Vida Katalin Anna

 

3.

 

Willi Ambrus Ákos

 

3.

 

Schrenk Jázmin

 

3.

 

 

Osztály neve: 1. c

 

Tanuló neve

 

EREDMÉNYEI

A verseny neve, szintje (iskola, kerületi, területi, fővárosi)

 

Helyezés

 

Felkészítő tanár

Malmosi Tamás

Szépíró- iskolai

3.

Valastyán Ágnes

Majoros Mátka

Matematika verseny -iskolai

1.

Sződi Kinga

Megyeri Mór

Matematika verseny -iskolai

1.

Sződi Kinga

Kónya Lilla

Matematika verseny -iskolai

1.

Sződi Kinga

Kálmán Botond

Matematika verseny -iskolai

1.

Sződi Kinga

Hargitai Regina

Matematika verseny -iskolai

2.

Sződi Kinga

Keserű Luca Kamilla

Matematika verseny -iskolai

2.

Sződi Kinga

Fejes Gabriella Luca

Matematika verseny -iskolai

2.

Sződi Kinga

Dániel Bence

Matematika verseny -iskolai

2.

Sződi Kinga

Andics Benedek

Matematika verseny -iskolai

3.

Sződi Kinga

Halász Béla

Matematika verseny -iskolai

3.

Sződi Kinga

Marusnik Kyra Dorka

Matematika verseny -iskolai

3.

Sződi Kinga

Malmosi Tamás

Matematika verseny -iskolai

3.

Sződi Kinga

Kálmán Botond

Angol versmondó-iskolai

2.

Sződi Kinga

Makai Benjamin

Angol versmondó-iskolai

2.

Sződi Kinga

Farkasházi Nóra

Angol versmondó-iskolai

3.

Sződi Kinga

Malmosi Tamás

Kerületi Rajzpályázat

1.

Valastyán Ágnes

Fejes Gabriella Luca

Madarak és fák napja- kerületi rajzpályázat

különdíj

Valastyán Ágnes

Andics Benedek

Sor- és váltóverseny- kerületi

7.

 

Endrődi Zalán Krisztián

Sor- és váltóverseny- kerületi

7.

Valastyán Ágnes

Makai Benjamin

Sor- és váltóverseny- kerületi

7.

Valastyán Ágnes

 

Osztály neve: 2.a

 

Tanuló neve

 

EREDMÉNYEI

A verseny neve, szintje (iskola, kerületi, területi, fővárosi)

 

Helyezés

 

Felkészítő tanár

Paczolai Krisztina Sára

szépíró verseny iskolai

III.

Nagy Orsolya

Dovrtel Vilmos
Oláh Dénes
Mucza Milán
Bolygó Ákos
Pintér Péter

matematika verseny (csapat)
iskolai

I.

Konokné Gyetvai Márta

Tótok Anna Kamilla

Szabó Lőrinc szavalóverseny
kerületi

II.

Nagy Orsolya

Mucza Milán

Mezei futóverseny
kerületi

III.

Konokné Gyetvai Márta

Kozma Vig Linda

Mezei futóverseny
kerületi

III.

Konokné Gyetvai Márta

Máté-Tóth Nóra

Mezei futóverseny
kerületi

I.

Konokné Gyetvai Márta

Kozma Vig Linda
Máté- Tóth Nóra

Mezei futóverseny
kerületi (csapat)

I.

Konokné Gyetvai Márta

Bolygó Ákos
Mucza MIlán

Mezei futóverseny
kerületi (csapat)

II.

Konokné Gyetvai Márta

Kozma Vig Linda

angol versmondó

I.

Konokné Gyetvai Márta

Máté- Tóth Nóra

UTE öttusa országos elit bajnokság

1.

Geleta Károly

Kozma Vig Linda

UTE öttusa országos elit bajnokság

2.

Geleta Károly

Máté- Tóth Nóra / Kozma Vig Linda /

Siklósi Gréta csapat

UTE öttusa országos elit bajnokság

1.

 

Geleta Károly

Mucza Milán

UTE öttusa országos elit bajnokság

5.

Geleta Károly

Siklósi Gréta

UTE öttusa országos elit bajnokság

6.

Geleta Károly

Kustra Vivien

UTE öttusa országos elit bajnokság

11.

Geleta Károly

Máté- Tóth Nóra / Kozma Vig Linda

UTE öttusa országos elit bajnokság

1.

Geleta Károly

Siklósi Gréta / Mucza Milán

UTE öttusa országos elit bajnokság

2.

 

Geleta Károly

 

Osztály neve: 2.b

 

Tanuló neve

 

EREDMÉNYEI

A verseny neve, szintje (iskola, kerületi, területi, fővárosi)

 

Helyezés

 

Felkészítő tanár

Veres Réka

Szólások-mondások rajzpályázat, iskolai

Különdíj

Balázs Melinda

Kiszner Zita Katalin

3D-s meseillusztrációs rajzpályázat, kerületi

1. hely

Balázs Melinda

Veres Réka

3D-s meseillusztrációs rajzpályázat, kerületi

2. hely

Balázs Melinda

Varga Dorina Klára

3D-s meseillusztrációs rajzpályázat, kerületi

Különdíj

Balázs Melinda

Szomor Renáta

Madarak és fák napja rajzpályázat, kerületi

Különdíj

Balázs Melinda

Ertinger Ádám

Madarak és fák napja rajzpályázat, kerületi

3. hely

Balázs Melinda

Katona Emma

Madarak és fák napja rajzpályázat, kerületi

3. hely

Balázs Melinda

Varga Dorina Klára

Angol versmondó verseny, iskolai

2. hely

Balázs Melinda

Szatmári Diána

Angol versmondó verseny, iskolai

3. hely

Balázs Melinda

Pálfi Richárd

Matematika verseny, iskolai (csapat)

2. hely

Naszádosné Hegedűs Erzsébet

Szőcs Zsombor

Matematika verseny, iskolai (csapat)

2. hely

Naszádosné Hegedűs Erzsébet

Zsoldos Bence

Matematika verseny, iskolai (csapat)

2. hely

Naszádosné Hegedűs Erzsébet

Wirth Ábel

Matematika verseny, iskolai (csapat)

2. hely

Naszádosné Hegedűs Erzsébet

Bodnár Áron

Matematika verseny, iskolai (csapat)

2. hely

Naszádosné Hegedűs Erzsébet

Katona Emma

Mezei futóverseny, kerületi

Egyéni 6. hely

Balázs Melinda

Veres Réka

Szépíró verseny, iskolai

2. hely

Naszádosné Hegedűs Erzsébet

 

Osztály neve: 2.c

 

Tanuló neve

 

EREDMÉNYEI

A verseny neve, szintje (iskola, kerületi, területi, fővárosi)

 

Helyezés

 

Felkészítő tanár

Molnár Gábor

matematika iskolai

II. helyezés

Nagy Ildikó

Csipai Gergely

matematika iskolai

II. helyezés

Nagy Ildikó

Nádassy Gergő

matematika iskolai

II. helyezés

Nagy Ildikó

Sinkó András

matematika iskolai

II. helyezés

Nagy Ildikó

Bobák Tamás

matematika iskolai

II. helyezés

Nagy Ildikó

Czinege Márton

matematika iskolai

II. helyezés

Nagy Ildikó

Zelenák Máté

matematika iskolai

II. helyezés

Nagy Ildikó

Takács Kata

matematika iskolai

II. helyezés

Nagy Ildikó

Schmél Zoé

szépíró verseny iskolai

I. helyezés

Vágóné Molnár Csilla

Szabó Lilla

szépíró verseny iskolai

II. helyezés

Vágóné Molnár Csilla

Buzsáki Flóra

több próba csapat
verseny kerületi

II. helyezés

Nagy Ildikó

Kárász Benjámin

mezei futás egyéni kerületi

I. helyezés

Nagy Ildikó

Kárász Benjámin

atlétika egyéni kerületi

III. helyezés

Nagy Ildikó

 

Osztály neve: 3. a osztály

 

Tanuló neve

 

EREDMÉNYEI

A verseny neve, szintje (iskola, kerületi, területi, fővárosi)

 

Helyezés

 

Felkészítő tanár

Adamkó Hanna

ének - kerületi

3.

Szőczi Márta

Almás Zétény

Bolyai Term-területi

 

Bolyai Mat. területi

Zrínyi-Mat-területi

3.

 

3.

5.

Szőczi Márta Gáiczné M. Gabriella, Deák Erzsébet

Szőczi Márta

Szőczi Márta

Bartucz Eszter

Bolyai Term-területi

 

Bolyai-Any. –területi

Bendegúz Ir - területi

Bendegúz Angol – területi

Rajz -kerületi

4.

 

3.

2.

6.

különdíj

Szőczi Márta Gáiczné M. Gabriella, Deák Erzsébet

Szőczi Márta

Szőczi Márta

Deák Erzsébet

Deák Erzsébet

Bérces Dóra

Bolyai-Any. –területi

3.

Szőczi Márta

Breszovszky Panna

Bolyai Mat. területi

5.

Szőczi Márta

Fekete Andor

Mat. –iskolai

Szépíró - iskolai

2.

3.

Szőczi Márta

Szőczi Márta

Galler Barnabás

Mat. –iskolai

2.

Szőczi Márta

Koblencz Kristóf

Bolyai Term-területi

3.

Szőczi Márta Gáiczné M. Gabriella, Deák Erzsébet

Kovács Kata Zsófia

ének - kerületi

3.

Szőczi Márta

Makai Kata Flóra

Bolyai Term-területi

Bolyai-Any. –területi

ének – kerületi

Meseíró – kerületi

Versfaragó- kerületi

Bendegúz Any.

3.

3.

3.

különdíj

1.

5.

 

 

Szőczi Márta

Molnár Katalin

Bolyai Mat. területi

5.

Szőczi Márta

Nagy Kata

Bolyai Term-területi

4.

Szőczi Márta Gáiczné M. Gabriella, Deák Erzsébet

Ottrok Barbara

Bolyai Term-területi

Bolyai Mat. területi

Versmondó –kerületi

Felolvasó – isk.

Bendegúz – mat. területi

3.

5.

6.

1.

5.

Szőczi Márta Gáiczné M. Gabriella, Deák Erzsébet

Szőczi Márta

Szőczi Márta

Szőczi Márta

Pusztai Emma

Bolyai Term-területi

4.

Szőczi Márta Gáiczné M. Gabriella, Deák Erzsébet

Rafaez Kata

Rajz -kerületi

különdíj

Deák Erzsébet

Szabó Zétény

Matematika - isk.

2.

Szőczi Márta

Tóth Dániel Áron

Versfaragó - kerületi

4.

            Szőczi Márta

Urbán Gréti

Bolyai Term-területi

 

3.

Szőczi Márta Gáiczné M. Gabriella, Deák Erzsébet

Zékány Zsófia Brigitta

Bolyai-Any. –területi

3.

Szőczi Márta

 

Osztály neve: 3.b

Osztály eredményei a 2015/2016-os tanévben

 

Tanuló neve

 

EREDMÉNYEI

A verseny neve, szintje (iskola, kerületi, területi, fővárosi)

 

Helyezés

 

Felkészítő tanár

Andics Áron

Bartha Vince

Szabó Barbara

Kovács Fanni

Bolyai matematika csapatverseny

1. helyezett területi

3. helyezett országos

Pálinkás Zsuzsanna

 

Medve Patrik

Ádám Dominik

Boros Vince

Dánffy Ákos

Bolyai matematika csapatverseny

7. helyezett iskolai

Pálinkás Zsuzsanna

 

Kovács Fanni

Andics Áron

Szabó Barbara

Bolyai környezet

6. helyezett iskolai

Pálinkás Zsuzsanna

 

Csiki Borbála

Farkas Ádám

Dánffy Ákos

Bolyai környezet

7. helyezett iskolai

Siket Bernadett

 

Andics Áron

Zrínyi

csapat 1.

megyei 1.

országos 23.

Pálinkás Zsuzsanna

 

Bartha Vince

Zrínyi

csapat 1.
megyei 16.

Pálinkás Zsuzsanna

 

Kovács Fanni

Szépíró

1. hely

Siket Bernadett

 

Keresztesi Blanka

Szépolvasó

1. hely

Siket Bernadett

 

Csiki Borbála

Szépolvasó

2. hely

Siket Bernadett

 

Bartha Vince

Szépolvasó

2. hely

Siket Bernadett

 

Mester Máté

Szépolvasó

3. hely

Siket Bernadett

 

Bartha Vince

Házi matek

1. hely

Pálinkás Zsuzsanna

 

Dánffy Ákos

Házi matek

1. hely

Pálinkás Zsuzsanna

 

Andics Áron

Házi matek

1. hely

Pálinkás Zsuzsanna

 

Osztály neve: 3.c

 

Tanuló neve

 

EREDMÉNYEI

A verseny neve, szintje (iskola, kerületi, területi, fővárosi)

 

Helyezés

 

Felkészítő tanár

Bérczy Borbála

Jégvilág kerületi rajzpályázat

 

1. helyezés

 

Branyiczky Zoltán

Trencsényi Enikő

Farkas Dóra

Kerületi versmondó

6. helyezés

Hőbéné Bálint Andrea

Farkas Dóra

Kerületi meseíró

1. helyezés

Hőbéné Bálint Andrea

Helyi Regina

Kerületi ének

1. helyezés

Hőbéné Bálint Andrea

Trencsényi Enikő

Kerületi úszás

3. helyezés

Branyiczky Zoltán

Fabini Dóra

Kerületi úszás

6. helyezés

Branyiczky Zoltán

Békési Benedek

 

iskolai matematika

 

3. helyezés

Hőbéné Bálint Andrea

Bokotey Gábor

Maszlag Bernadett

iskolai szépíró

2. helyezés

Hőbéné Bálint Andrea

Csillag Attila

házi olvasás verseny

3. helyezés

Hőbéné Bálint Andrea

Tóth Anna

kerületi olvasni jó verseny

11. helyezés

Hőbéné Bálint Andrea

Maszlag Bernadett

Tamás Barnabás

Siklósi Panni

Kubányi Dóri

iskolai matematika

6. helyezés

Hőbéné Bálint Andrea

Örlős Sára

Maszlag Bernadett

 

Osztály neve: 4.a

 

Tanuló neve

 

EREDMÉNYEI

A verseny neve, szintje (iskola, kerületi, területi, fővárosi)

 

Helyezés

 

Felkészítő tanár

Baginyi Dorina

Országos diákolimpia karika csapatverseny

7.

Marosi Réka

Bodnár Anna

Iskolai tollas verseny

1.

Varga Miklós

Boros Luca

Iskolai matematika verseny

2.

Kosztolányiné Berecz Anikó

Fitos Gergely

Kerületi helytörténeti verseny

Iskolai matematika verseny

6.

 

1.

Mesterné Dobó Krisztina

Kosztolányiné B. Anikó

Forró Zita

Vízművek rajpályázat

(budapesti)

3.

Kosztolányiné Berecz Anikó

Mesterné D. Krisztina

Győrfi Jázmin Hajnal

Kerületi helytörténeti verseny

Kerületi „Olvasni jó”

 

Országos diákolimpia karika csapatverseny

11.

 

2.

 

 

7.

 

 

Mesterné D. Krisztina

 

Marosi Réka

Helyi Dorina

Kerületi ének verseny

Kerületi helytörténeti verseny

 

Iskolai matematika verseny

1.

 

10.

 

 

1.

 

Mesterné D. Krisztina

 

Kosztolányiné Berecz Anikó

 

 

 

Hepp Marcell Ferenc

Országos mezei futás

budapesti mezei futás

Kerületi mezei futás egyéni verseny

Kerületi mezei futás csapatverseny

Öttusa/kéttusa magyar kupa1. forduló

magyar kupa 2. forduló

Iskolai tollas verseny

 

Iskolai matematika verseny

Kerületi „Olvasni jó”

1.

2.

1.

 

2.

 

8.

 

4.

 

 

2.

 

 

1.

 

2.

Hepp János

Geleta Károly

Kosztolányiné B. Anikó

 

 

Geleta Károly

 

 

 

 

Varga Miklós

 

Kosztolányiné Berecz Anikó

Mesterné D. Krisztina

Horváth Izabel Sára

Országos diákolimpia karika csapatverseny

 

Kerületi szavaló verseny

Kerületi „Olvasni jó”

7.

 

 

3.

 

2.

Marosi Réka

 

 

 

Mesterné D. Krisztina

Ilyés Bence

Kerületi helytörténeti verseny

10.

Mesterné D. Krisztina

Klein Fruzsina

Kerületi helytörténeti verseny

 

Iskolai matematika verseny

 

Együttes kéziszer csapatbajnokság rg

Nemzetközi szuperkupa rg  serdülő egyéni

 

összetett

szerenkénti

Országos rg bajnokság csapat

Országos rg bajnokság egyéni összetett

szerenkénti

6.

 

 

3.

 

 

 

2.

 

 

2.

 

2.,3.

 

1.

 

 

3.

 

2.,3.

Mesterné D. Krisztina

 

Kosztolányiné Berecz Anikó

 

Korpics Szonja Dele

Kerületi helytörténeti verseny

6.

Mesterné D. Krisztina

Lengyel- Barsi Nimród

iskolai felolvasó verseny

 

Iskolai tollas verseny

3.

 

 

4.

Mesterné D. Krisztina

 

Varga Miklós

Molnár Máté

Kerületi helytörténeti verseny

Kerületi „Olvasni jó”

 

Kerületi versfaragó verseny

 

Jégvilág kerületi rajzpályázat

Madarak és fák napi kerületi rajzpályázat

6.

 

2.

 

3.

 

 

Különdíj

 

2.

Mesterné D. Krisztina

Mesterné D. Krisztina

 

 

 

Kosztolányiné B.Anikó

 

Mesterné D. Krisztina

Nagy Barnabás

Iskolai matematika verseny

iskolai angol versmondó verseny

 

Kerületi helytörténeti verseny

2.

 

1.

 

 

11.

Kosztolányiné B.Anikó

Kosztolányiné B.Anikó

 

Mesterné D. Krisztina

Németh Zsófia

Iskolai „kedvenc könyvem”rajzpályázat

3.

Kosztolányiné B.Anikó

 

Mesterné D. Krisztina

Oláh Vince

Iskolai matematika verseny

 

Iskolai tollas verseny

2.

 

 

3.

Kosztolányiné B.Anikó

 

Varga Miklós

Prófusz Jázmin

Iskolai felolvasó verseny

Iskolai tollas verseny

6.

 

6.

Mesterné D. Krisztina

Varga Miklós

Réti Emese

Kerületi helytörténeti verseny

Iskolai „Kedvenc könyvem rajzpályázat”

11.

 

 

3.

Mesterné D. Krisztina

 

Kosztolányiné B.Anikó

Mesterné D. Krisztina

 

Sabacz Koppány Zétény

Iskolai tollasverseny

4.

Varga Miklós

Szabó Anna Gréta

Iskolai szépíró verseny

Iskolai „Kedvenc könyvem rajzpályázat”

Jégvilág kerületi rajzpályázat

1.

 

 

1.

 

3.

Mesterné D. Krisztina

 

Kosztolányiné B.Anikó

Mesterné D. Krisztina

Szabó Panna

Iskolai felolvasó verseny

Kerületi „Olvasni jó”

5.

 

2.

 

Mesterné D. Krisztina

 

Vass Balázs

Kerületi mezei futóverseny csapat

2.

Geleta Károly

Kosztolányiné B. Anikó

Wintermantel Kristóf Benjamin

Iskolai matematika verseny

 

Iskolai angol versmondó verseny

 

Kerületi helytörténeti verseny

3.

 

 

2.

 

 

10.

Kosztolányiné B. Anikó

 

Kosztolányiné B. Anikó

 

Mesterné D. Krisztina

 

Osztály neve:4.b osztály

 

Tanuló neve

 

EREDMÉNYEI

A verseny neve, szintje (iskola, kerületi, területi, fővárosi)

 

Helyezés

 

Felkészítő tanár

Almási Attila

Atlétikai/területi

1.

Forgács Judit edző

Barna Fanni

RG /országos

7.

Maros Réka

Csuhaj Csenge

Skovronszky Zina

Szokolics Jázmin

Horvai Zsófia

 

Bolyai/ természettudományi

68.

Szigeti Anna és Hafnerné Erdődi Ilona

Kövesdán Hanna

Deák Dorka Panna

Ertinger Lilla

Vándor Lili

 

Bolyai/ természettudományi

19.

évfolyamelsők

Szigeti Anna és Hafnerné Erdődi Ilona

Ertinger Lilla

Lovasverseny

4.

Sipos Csaba

Durbák Csaba

Öttusaversenyek

27.,23.,22.,19.,16.,4.

Geleta Károly

Durbák Csaba

Úszás/diákolimpia

1.,4.

Geleta Károly

Hajós Kinga

Társas tánc/területi

2.

Vantovanné Beatrix

Horváth Nóra

olvasóverseny/iskolai

4.

Hafnerné Erdődi Ilona

Horváth Nóra

matematikaverseny/ iskolai

2.

Hafnerné Erdődi Ilona

Kalydy Kolos

Öttusaversenyek

72.

Geleta Károly

Kardos Petra

Szépíróverseny/iskolai

2.

Hafnerné Erdődi Ilona

Kardos Petra

Löffler Kriszti

Kalydy Kolos

Szőcs Barnabás

 

Bolyai magyar/kerületi

29.

Hafnerné Erdődi Ilona

Kornya Mátyás

Kosárlabda/ kerületi

3.

Megyeri Tigrisek

Kriska Ferenc

Lenkai Dániel

Löffler Krisztina

 

Bolyai matematika/kerületi

39.

évfolyam:2.

Hafnerné Erdődi Ilona

Kriska Ferenc

Judo

nemzetközi 8-szor

országos 9-szer

 

1.,2.,3.

1.,2.,3.

UTE

Illés Sándor

Oláh István Bálint

Fociverseny/kerületi

2.,3.

 

Pap-Havas Fruzsina

Szinkronúszás/kerületi

2.,3.

 

Pap-Havas Fruzsina

Jégvilág rajzpályázat

2.

Szigeti Anna

Skovronszky Zina

Karate/kerületi

1.,2.,3.

UTE

Skovronszky Zina

Sorverseny/diákolimpia

11.

Szigeti Anna

Pásztor Viktor

Jéghoki

nemzetközi

nemzetközi

országos

 

1.

7.,3.

6.

Sportországi cápák

Szabó Eszter

angol versmondó/iskolai

3.

Szigeti Anna

Szabó Eszter

matematikaverseny/iskolai

2.

Hafnerné Erdődi Ilona

Szabó Eszter

Szekér Dóra Eszter

Rocky/kerületi

6.

Lipták Fruzsina

Szekér Dóra Eszter

Hajós Kinga

Ertinger Lilla

Bolyai magyar/kerületi

47.

Hafnerné Erdődi Ilona

Szőcs Barnabás

Kosár/kerületi

háromszor 2.

egyszer 1.

S.né Boros Andrea

Szőcs Barnabás

on-lion angolverseny

140/150 pont

Szigeti Anna

Szőcs Barnabás

Jégvilág rajzpályázat

különdíjas

Szigeti Anna

Szőcs Barnabás

Olvasóverseny/iskolai

2.

Hafnerné Erdődi Ilona

Szőcs Barnabás

matematikaverseny/iskolai

2.

Hafnerné Erdődi Ilona

Szőcs Barnabás

Tollas/iskolai

2.

Szűcs Zoltán

Willi Kristóf

Tollas/kerületi

8.

kétszer 1.

Szűcs Zoltán

Willi Kristóf

Foci

4., 3., 2.,3.,

Gulyás Csaba

Willi Kristóf

Atlétika/kerületi

11.

Szigeti Anna

 

Osztály neve: 4.c

 

Tanuló neve

 

EREDMÉNYEI

A verseny neve, szintje (iskola, kerületi, területi, fővárosi)

 

Helyezés

 

Felkészítő tanár

Pribus Miksa

Zrínyi matematika/országos

5.

György T.

Bolygó Máté

Jakubovics Kinga

Pribus Miksa

 Matek/kerületi csapatverseny

1.

György T.

Mészáros Alexa

Diákolimpia RG országos

1.

Maros Réka

Hock Emma

KRESZ ügyességi

kerületi

6.

György T.

Bicskei Zsófia

      Bolygó Máté

Sebestyén Dániel

Farkas Benedek

Tollas bajnokság

iskolai

2.

3.

3.

3.

edző

Molnár Ivett

Harányi Dóra

Angol versmondó

iskolai

2.

3.

György T.

Molnár Ivett

Felolvasó

iskolai

1.

Pintér Zs.

Pribus Miksa

Bolygó Máté

Jakubovics Kinga

Iskolai

matematikaverseny

1.

1.

2.

 

György T.

Rezner Áron

Mezei futás

2.

György T.

Jánosy Janka

Jakubovics Kinga

Mátravölgyi Virág

Molnár Ivett

Iskolai rajzverseny

1.

1.

2.

2.

 

György T.

Jakubovics Kinga

Iskolai szépíró

3.

Pintér Zs.

 

Osztály neve: 5.a

 

Tanuló neve

 

EREDMÉNYEI

A verseny neve, szintje (iskola, kerületi, területi, fővárosi)

 

Helyezés

 

Felkészítő tanár

Bánrévi Vivien

Iskolai ökovetélkedő

3.

Ocsenás Mary

Beregnyei Luca

Iskolai ökovetélkedő

3.

Ocsenás Mary

Csóka Natália

Iskolai ökovetélkedő

3.

Ocsenás Mary

Fabini Bence

Kerületi diákolimpia

egyéni 4. , csapat 2.

Balogh Attila

Falus Petra

Iskolai ökovetélkedő

3.

Ocsenás Mary

Gönczy Kitti

Iskolai ökovetélkedő

3.

Ocsenás Mary

Kászoni Jázmin

Kerületi diákolimpia

3.

Balogh Attila

Keszeli Zita

Iskolai ökovetélkedő

1.

Ocsenás Mary

Loós Balázs

Iskolai ökovetélkedő

1.

Ocsenás Mary

Orbán Dóra

Iskolai ökovetélkedő

2.

Ocsenás Mary

 

Ady Endre Gimnázium levelezős verseny

döntőbe jutás

Dovrtelné Kardos Tünde

 

Kerületi diákolimpia

2., 3., 3.

Balogh Attila

Rajnai Adrienn

Iskolai ökovetélkedő

3.

Ocsenás Mary

Sziklai Zsófia

Kerületi helyesírási verseny

3.

Forgácsné Pásztor Mária

 

Ady Endre Gimnázium levelezős verseny

döntőbe jutás

Dovrtelné Kardos Tünde

 

Kaán Károly Országos Természetismereti v.

kerületi

Dovrtelné Kardos Tünde

 

Iskolai ökovetélkedő

2.

Ocsenás Mary

Szuhaj Hanna

Iskolai ökovetélkedő

2.

Ocsenás Mary

 

Kerületi diákolimpia

3.

Balogh Attila

Vass Boglárka

Iskolai ökovetélkedő

3.

Ocsenás Mary

Vidor Teodóra

Iskolai ökovetélkedő

2.

Ocsenás Mary

Visontai Orsolya

Iskolai ökovetélkedő

2.

Ocsenás Mary

 

Kerületi diákolimpia

2., 3., 3. csapat

Balogh Attila

 

 

2. egyéni

 

 

5. b - versenyeredmények

Név:Dánffy Ábel

A verseny megnevezése

Részvétel jelzése (x- csak, ha nincs helyezés)

Elért helyezés

Felkészítő tanár

 Bolyai matek /körzeti

 

3.

Bakay Erzsébet

Bolyai magyar /körzeti

 

2.

 Sánta Ágnes

 kerületi angol

 

1.

 Sánta Ágnes

Zrínyi matek /körzeti

 

4.

Bakay Erzsébet

kerületi matek

 

1.

Bakay Erzsébet

budapesti általános iskolák matematika versenye

 

6.

Bakay Erzsébet

 

Név:Knotz Luca

A verseny megnevezése

Részvétel jelzése (x- csak, ha nincs helyezés)

Elért helyezés

Felkészítő tanár

Madarak és fák napja kerületi rajzpályázat 

 

2.

Vincze Zoltánné

Bolyai magyar /körzeti

 

16.

 Sánta Ágnes

Medve szabadtéri matematika verseny

x

 

 Bakay Erzsébet

Zrínyi matek /körzeti

 

33.

Bakay Erzsébet

 

Név:Jakab Boldizsár

A verseny megnevezése

Részvétel jelzése (x- csak, ha nincs helyezés)

Elért helyezés

Felkészítő tanár

Bolyai matematika /körzeti

 

3.

Bakay Erzsébet

 

Név: Matkovics Lili Sára

A verseny megnevezése

Részvétel jelzése (x- csak, ha nincs helyezés)

Elért helyezés

Felkészítő tanár

 Bolyai matek /körzeti

 

6.

Bakay Erzsébet

Bolyai természetismeret /körzeti

                          x

 

 Ocsenás Mária, Dovrtelné K.Tünde

 OKO csapatverseny

 

3.

 

Biologiai verseny (magyarul)

                           x

 

Dovrtelné Kardos Tünde

Név: Telek Boldizsár

A verseny megnevezése

Részvétel jelzése (x- csak, ha nincs helyezés)

Elért helyezés

Felkészítő tanár

 Bolyai matek /körzeti

 

3.

Bakay Erzsébet

Bolyai magyar /körzeti

                             x

 

 Sánta Ágnes

Zrínyi matek /körzeti

                             x

 

Bakay Erzsébet

Kaán Károly természettudományi 

                             x

 

Dovrtelné Kardos Tünde

 

Név: Várnagy Boglárka

A verseny megnevezése

Részvétel jelzése (x- csak, ha nincs helyezés)

Elért helyezés

Felkészítő tanár

 Bolyai matek /körzeti

                          x

11.

Bakay Erzsébet

Bolyai magyar /körzeti

 

2.

 Sánta Ágnes

Szabó Lőrinc versmondó

                           x

 

 Sánta Ágnes

Zrínyi matek /körzeti

                           x

 

Bakay Erzsébet

kerületi matek

 

2.

Bakay Erzsébet

budapesti általános iskolák matematika versenye

                            x

 

Bakay Erzsébet

Kaán Károly természettudományi kerületi

 

iskolai 2.

10.

Dovrtelné K. Tünde

On-lion angol verseny

                            x

 

Sánta Ágnes

Helyesírási verseny

 

iskolai 3.

Sánta Ágnes

Téli álom rajzverseny

                            x

 

Vincze Zoltánné

Mozaik matematika

                            x

 

Bakay Erzsébet

Öko verseny

 

2.

Dovrtelné Kardos Tünde, Ocsenás Mária

 

Név: Tóth Máté

A verseny megnevezése

Részvétel jelzése (x- csak, ha nincs helyezés)

Elért helyezés

Felkészítő tanár

 Bolyai matek /körzeti

 

3.

Bakay Erzsébet

Név: Rinézer Bianka

A verseny megnevezése

Részvétel jelzése (x- csak, ha nincs helyezés)

Elért helyezés

Felkészítő tanár

 Bolyai matek /körzeti

 

11.

Bakay Erzsébet

Bolyai magyar /körzeti

 

2.

 Sánta Ágnes

 kerületi angol

                            x

 

 Sánta Ágnes

OKO csapatverseny (iskola)

                           

2.

Dovrtelné K. Tünde, Ocsenás Mária

kerületi matek

 

6.

Bakay Erzsébet

Bólyai Természettudományi Csapatverseny

 

 

69.

Dovrtelné K. Tünde, Ocsenás Mária

Kaán Károly természettudományi kerületi

                              x

 

Dovrtelné K. Tünde, Ocsenás Mária

Helyesírási verseny, iskolai forduló

 

2.

Sánta Ágnes

 

Név: Horváth Zsófia

A verseny megnevezése

Részvétel jelzése (x- csak, ha nincs helyezés)

Elért helyezés

Felkészítő tanár

 Bolyai matek /körzeti

 

11.

Bakay Erzsébet

Bolyai magyar /körzeti

 

16.

 Sánta Ágnes

Zrínyi matek /körzeti

                            x

 

 Bakay Erzsébet

 

Név:

A verseny megnevezése

Részvétel jelzése (x- csak, ha nincs helyezés)

Elért helyezés

Felkészítő tanár

 Bolyai matek /körzeti

 

 

Bakay Erzsébet

Bolyai magyar /körzeti

 

 

 Sánta Ágnes

 kerületi angol

 

 

 Sánta Ágnes

Zrínyi matek /körzeti

 

 

Bakay Erzsébet

kerületi matek

 

 

Bakay Erzsébet

budapesti általános iskolák matematika versenye

 

 

Bakay Erzsébet

 

Osztály neve: 6.a

 

Tanuló neve

 

EREDMÉNYEI

A verseny neve, szintje (iskola, kerületi, területi, fővárosi)

 

Helyezés

 

Felkészítő tanár

Krassóy Nándor

házi futballverseny

1.

Balogh Attila

Krassóy Nándor

futball olimpia

3.

Balogh Attila

Gombás Levente

házi futballverseny

1.

Balogh Attila

Gombás Levente

futball olimpia

3.

Balogh Attila

Gombás Levente

Bólyai Matematika verseny, területi

31.

Kérészy Barnabásné

Gombás Levente

Bólyai Magyar verseny, területi

25.

Forgácsné Pásztor Mária

Koblencz Ákos

házi futballverseny

1.

Balogh Attila

Koblencz Ákos

futball olimpia

3.

Balogh Attila

Koblencz Ákos

Bólyai Magyar verseny, területi

33.

Forgácsné Pásztor Mária

Koblencz Ákos

Bólyai Matematika verseny, területi

19.

Kérészy Barnabásné

Koblencz Ákos

Kerületi Atlétikai verseny

3.

Balogh Attila

Bojtos Levente

Kerületi Atlétikai verseny

2.

Balogh Attila

Bojtos Levente

Zrínyi Matematika verseny

30.

Kérészy Barnabásné

Bojtos Levente

Bólyai Matematika verseny, területi

45.

Kérészy Barnabásné

Horváth Levente

Bólyai Természettudományi verseny, területi

33.

Dorvtlelné Kardos Tünde

Győrfi Írisz

Bólyai Matematika verseny, területi

26.

Kérészy Barnabásné

Győrfi Írisz

Bólyai Magyar verseny, területi

10.

Forgácsné Pásztor Mária

Győrfi Írisz

Kerületi Angol verseny

1.

Turnerné Gadó Ágnes

Imre Blanka

Bólyai Matematika verseny, területi

26.

Kérészy Barnabásné

Imre Blanka

Bólyai Magyar verseny, területi

10.

Forgácsné Pásztor Mária

Imre Blanka

Kerületi Angol verseny

1.

Turnerné Gadó Ágnes

Takács Kata

Bólyai Magyar verseny, területi

42.

Forgácsné Pásztor Mária

Májer Anna

Bólyai Magyar verseny, területi

10.

Forgácsné Pásztor Mária

Németh Borbála

Bólyai Magyar verseny, területi

10.

Forgácsné Pásztor Mária

Ranguy Rebeka

Bólyai Matematika verseny, területi

67.

Kérészy Barnabásné

Marosi Virág

Bólyai Matematika verseny, területi

67.

Kérészy Barnabásné

Pekárovics Réka

Bólyai Matematika verseny, területi

67.

Kérészy Barnabásné

Szabó Gergő

Kerületi Matematika verseny

3.

Kérészy Barnabásné

Szabó Gergő

Zrinyi Matematika verseny

17.

Kérészy Barnabásné

Szász László

Kerületi Angol verseny

1.

Turnerné Gadó Ágnes

Pogrányi Bence

Bólyai Természettudományi verseny, területi

33.

Dorvtlelné Kardos Tünde

Szász László

Bólyai Természettudományi verseny, területi

33.

Dorvtlelné Kardos Tünde

Koblencz Ákos

Bólyai Természettudományi verseny, területi

33.

Dorvtlelné Kardos Tünde

Kláris Panni

Kerületi Ének verseny

Arany minősítés

Scherczer László

Győrfi Írisz

Kerületi Ének verseny

Arany minősítés

Scherczer László

Májer Anna

Kerületi Ének verseny

Arany minősítés

Scherczer László

Marosi Virág

Kerületi Ének verseny

Arany minősítés

Scherczer László

Németh Borbála

Kerületi Ének verseny

Arany minősítés

Scherczer László

Ranguy Rebeka

Kerületi Ének verseny

Arany minősítés

Scherczer László

Imre Blanka

Kerületi Ének verseny

Arany minősítés

Scherczer László

 

Osztály neve: 6.B

 

Tanuló neve

 

EREDMÉNYEI