Skip to main content

Intézményi fenntartó
Kapcsolatok
Iskolánkról
Aktuális
Kéttannyelvű oktatás
Örökös ökoiskola
British Council Partneriskola
Emelt szintű sportoktatás
Tankönyvek
Leendő elsősök
A tanév rendje
Dátumok, események
E-napló
Erkölcstan és hittan
Ebédbefizetés
Programok, fakultációk
Dokumentumok
Különös közzétételi lista
Tanulmányi eredmények
Nyelvvizsgák
Kompetencia mérés
Nyári tábor
Sítábor
Verseny eredményeink
2016-2017
2015-2016
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
Kosárlabda B33
Kosárlabda diákolimpia
3X3 kosárlabda
Diákolimpiai kitüntetés
Judó
Triatlon
Alapítvány
Nemzetközi projektek
Szmk oldala
Osztályképek
Velünk történt
Diák Sport Egyesület
Terembérlet
Karinthya projekt
Magántanulói jogviszony
Határtalanul
Hasznos linkek
Bejelentkezés tagoknak

Név

Osztály

A verseny neve, szintje (iskola, kerületi, területi, fővárosi)

Helyezés

Felkészítő tanár

Füst Emma

1.a

Iskolai szépíró verseny

1.

Hafnerné Erdődi Ilona

Konkoly Kinga

1.a

Iskolai versmondó verseny

3.

Hafnerné Erdődi Ilona

Bene-Gilányi Benedek

1.b

Múlt-kor iskolai rajzpályázat

2.

Kosztolányiné Berecz Anikó

Daczi Zsófia

1.b

Iskolai szépíró verseny

2.

Mesterné Dobó Krisztina

Kovács Alina

1.b

Múlt-kor iskolai rajzpályázat

1.

Kosztolányiné Berecz Anikó

Máté-Tóth András

1.b

Múlt-kor iskolai rajzpályázat

3.

Kosztolányiné Berecz Anikó

Tóbel Barbara

1.b

Iskolai versmondó verseny

1.

Mesterné Dobó Krisztina

Kosztolányi Dorka

1.c

Iskolai szépíró verseny

3.

Pintérné Kézér Zsuzsa

Takács Franciska

1.c

Iskolai versmondó verseny

2.

Pintérné Kézér Zsuzsa

Balogh Barnabás, Komáromi Szonja, Csóka Vencel

2.a

Kerületi Népdaléneklési Verseny

bronz fokozat

Halászné Szabó Helga

Csóka Vencel

2.a

Kerületi Népdaléneklési Verseny

bronz fokozat

Halászné Szabó Helga

Hoffmann Júlia

2.a

Iskolai szépíró verseny

3.

Ozsváth Vilmos Károlyné

Taferner Ágoston

2.a

Iskolai versmondó verseny

2.

Ozsváth Vilmos Károlyné

Gotsák Amira

2.b

Iskolai versmondó verseny

1.

Horváth Anita

Hajós Linda, Gotsák Amira, Gergely Hanga

2.b

Kerületi Népdaléneklési Verseny

bronz fokozat

Domoszlai Józsefné

Horváth Mihály

2.b

Kerületi Népdaléneklési Verseny

arany fokozat

Domoszlai Józsefné

Lengyel Zsófia

2.b

Iskolai szépíró verseny

1.

Horváth Anita

Mogyorósi Réka, Lenkai Lilla

2.b

Kerületi Népdaléneklési Verseny

bronz fokozat

Domoszlai Józsefné

Kónya Lilla

2.c

Iskolai versmondó verseny

3.

Valastyán Ágnes

Majoros Mátka

2.c

Iskolai szépíró verseny

2.

Valastyán Ágnes

Malmosi Tamás

2.c

Múlt-kor iskolai rajzpályázat

1.

Nagy Ildikó

Pester Orsolya

2.c

Múlt-kor iskolai rajzpályázat

3.

Nagy Ildikó

Rinézer Kristóf

2.c

Múlt-kor iskolai rajzpályázat

2.

Nagy Ildikó

Bolygó Ákos

3.a

Múlt-kor iskolai rajzpályázat

Különdíjas

Konokné Gyetvai Márta

Csiki Laura, Séfer Fédra, Mélykuti-Pelyvás Johanna, Horvai Lili Viktória, Siklósi Gréta, Antal Panna Petra, Örfi Barbara, Pintér Liza, Kustra Vivien, Paczolai Krisztina Sára,Tótok Anna Kamilla, Vass Virág

3.a

Kerületi Népdaléneklési Verseny

bronz fokozat

Ritzl-Nagy Orsolya

Máté – Tóth Nóra

3.a

Iskolai felolvasó verseny

1.

Ritzl-Nagy Orsolya

Máté- Tóth Nóra

3.a

Iskolai versmondó verseny

3.

Ritzl-Nagy Orsolya

Máté- Tóth Nóra

3.a

Lázár Ervin Kerületi felolvasó versen

5.

Ritzl-Nagy Orsolya

Oláh Dénes

3.a

Múlt-kor iskolai rajzpályázat

Különdíjas

Konokné Gyetvai Márta 

Paczolai Krisztina Sára

3.a

Iskolai szépíró verseny

3.

Ritzl-Nagy Orsolya

Stofán Benedek, Buzás Botond Bálint, Mucza Milán, Maláti István Mihály, Nagy Márton, Nagy Ákos, Dovrtel Vilmos, Szaszkó Szilárd

3.a

Kerületi Népdaléneklési Verseny

ezüst fokozat

Ritzl-Nagy Orsolya

Tótok Anna Kamilla

3.a

Iskolai versmondó verseny

1.

Ritzl-Nagy Orsolya

Tótok Anna Kamilla

3.a

Iskolai felolvasó verseny

3.

Ritzl-Nagy Orsolya

Vass Virág

3.a

Iskolai versmondó verseny

3.

Ritzl-Nagy Orsolya

Bodnár Áron

3.b

Iskolai versmondó verseny

2.

Naszádosné Hegedűs Erzsébet

Horhy Anna

3.b

Iskolai felolvasó verseny

2.

Naszádosné Hegedűs Erzsébet

Molnár Hanka

3.b

Iskolai felolvasó verseny

3.

Naszádosné Hegedűs Erzsébet

Molnár Hanka

3.b

Iskolai szépíró verseny

2.

Naszádosné Hegedűs Erzsébet

Pusztai Lilien

3.b

Iskolai versmondó verseny

2.

Naszádosné Hegedűs Erzsébet

Csizmazia Viktória

3.c

Múlt-kor iskolai rajzpályázat

1.

Nagy Ildikó

Gyevát Kíra

3.c

Múlt-kor iskolai rajzpályázat

2.

Nagy Ildikó

Nagy Rebeka

3.c

Múlt-kor iskolai rajzpályázat

3.

Nagy Ildikó

Sárai Orsolya

3.c

Iskolai felolvasó verseny

2.

Nagy Ildikó

Schmél Zoé

3.c

Iskolai szépíró verseny

1.

Nagy Ildikó

Szekeres Emma, Koós Kinga, Telek Dominika, Buzsáki Flóra, Torghelle Evelin, Sárai Orsolya

3.c

Kerületi Népdaléneklési Verseny

bronz fokozat

Béres Tímea

Tahon Larina

3.c

Kerületi Népdaléneklési Verseny

ezüst fokozat

Béres Tímea

Telek Dominika

3.c

Iskolai versmondó verseny

1.

 Nagy Ildikó

Adamkó Hanna, Kovács Kata, Bartucz Eszter, Urbán Gréta

4.a

Kerületi Népdaléneklési Verseny

arany fokozat

Szőczi Márta

Bartucz Eszter Bianka

4.a

Országos Bolyai magyar verseny

Országos 9.

Szőczi Márta

Bartucz Eszter Bianka

4.a

Bendegúz NYELVÉSZ egyéni verseny - országos

8.

Szőczi Márta

Bartucz Eszter Bianka

4.a

Bendegúz ANYANYELVI egyéni verseny - megyei

2.

Szőczi Márta

Bartucz Eszter Bianka

4.a

Bendegúz IRODALOM egyéni verseny - megyei

6.

Szőczi Márta

Bartucz Eszter Bianka

4.a

Bendegúz anyanyelvi verseny

Megyei 2

Szőczi Márta

Bartucz Eszter Bianka

4.a

Bendegúz irodalom verseny

Megyei 6.

Szőczi Márta

Bartucz Eszter Bianka

4.a

Bendegúz nyelvész verseny

Országos 8.

Szőczi Márta

Bartucz Eszter Bianka, Bérces Dóra Emese, Makai Kata Flóra, Rafaez Kata

4.a

Bolyai anyanyelvi verseny országos fordulója

9.

Szőczi Márta

Bérces Dóra Emese

4.a

Országos Bolyai magyar verseny

Országos 9.

Szőczi Márta

Bérces Dóra Emese, Lávay Szabina, Pusztai Emma

4.a

Kerületi Népdaléneklési Verseny

bronz fokozat

Szőczi Márta

Fekete Andor

4.a

Iskolai felolvasó verseny

3.

Szőczi Márta

Kovács Kata

4.a

Iskolai versmondó verseny

3.

Szőczi Márta

Makai Kata Flóra

4.a

Országos Bolyai magyar verseny

Országos 9.

Szőczi Márta

Makai Kata, Juhász Jázmin, Molnár Katalin, Szász Anett

4.a

Kerületi Népdaléneklési Verseny

ezüst fokozat

Szőczi Márta

Ottrok Barbara

4.a

Iskolai versmondó verseny

1.

Szőczi Márta

Ottrok Barbara

4.a

Iskolai felolvasó verseny

1.

Szőczi Márta

Ottrok Barbara

4.a

Lázár Ervin Kerületi felolvasó versen

4.

Szőczi Márta

Ottrok Barbara

4.a

Kerületi Népdaléneklési Verseny

arany fokozat

Szőczi Márta

Rafaez Kata

4.a

Országos Bolyai magyar verseny

Országos 9.

Szőczi Márta

Rafaez Kata

4.a

Múlt-kor iskolai rajzpályázat

1.

Deák Erzsébet

Szakács Nándor

4.a

Múlt-kor iskolai rajzpályázat

1.

Deák Erzsébet

Urbán Gréta

4.a

Iskolai szépíró verseny

3.

Szőczi Márta

Vinter- Hajnák Csege

4.a

Iskolai felolvasó verseny

2.

Szőczi Márta

Csiki Borbála

4.b

Iskolai felolvasó verseny

3.

Pálinkás Zsuzsanna

Kiss Fanni

4.b

Múlt-kor iskolai rajzpályázat

3.

Pálinkás Zsuzsanna

Kovács Fanni

4.b

On-Lion kétfordulós angol nyelvi verseny

Országos 3.

Pálinkás Zsuzsanna

Kovács Fanni

4.b

Iskolai szépíró verseny

2.

Pálinkás Zsuzsanna

Mester Máté

4.b

Múlt-kor iskolai rajzpályázat

3.

Pálinkás Zsuzsanna

Csillag Attila

4.c

Iskolai felolvasó verseny

2.

Hőbéné Bálint Andrea

Farkas Dóra

4.c

Kerületi Népdaléneklési Verseny

ezüst fokozat

Hőbéné Bálint Andrea

Gyepessy Dalma

4.c

Múlt-kor iskolai rajzpályázat

2.

Branyiczky Zoltán

Helyi Regina

4.c

Múlt-kor iskolai rajzpályázat

2.

Branyiczky Zoltán

Helyi Regina

4.c

Kerületi Népdaléneklési Verseny

arany fokozat

Hőbéné Bálint Andrea

Helyi Regina

4.c

Iskolai szépíró verseny

1.

Hőbéné Bálint Andrea

Kubányi Dóra

4.c

Iskolai versmondó verseny

2.

Hőbéné Bálint Andrea

Kubányi Dóra

4.c

Kerületi Népdaléneklési Verseny

ezüst fokozat

Hőbéné Bálint Andrea

Siklósi Panni

4.c

Múlt-kor iskolai rajzpályázat

2.

Hőbéné Bálint Andrea

Pribus Miksa

5.c

Zrínyi verseny

4.

Kovács Judit

Bolygó Máté, Csiki Gergő, Pribus Miksa, Sebestyén Dániel

5.évf.

Bolyai matematika verseny területi fordulója

5.

Kovács Judit

Hepp Marcell

5.évf.

Kerületi matematika verseny

1.

Kérészy Barnabásné

Sziklai Zsófia

6.a

Kaán Károly verseny természetismereti verseny

6.

Dovrtelné Kardos Tünde

Sziklai Zsófia

6.a

Ady Endre Gimnázium által szervezett természetismereti levelezős versenye

4.

Tóth Rita

Dánffy Ábel

6.b

Kaán Károly verseny természetismereti verseny

7.

Dovrtelné Kardos Tünde

Dánffy Ábel

6.b

Lego robot Budapesti verseny

7.

Gyüre Zoltán

Jakab Boldizsár

6.b

Lego robot Budapesti verseny

7.

Gyüre Zoltán

Kiss Ádám

6.b

Lego robot Budapesti verseny

7.

Gyüre Zoltán

Telek Boldizsár

6.b

Lego robot Budapesti verseny

7.

Gyüre Zoltán

Tóth Máté

6.b

Lego robot Budapesti verseny

7.

Gyüre Zoltán

Dánffy Ábel

6.évf.

Zrínyi verseny

2.

Fotiu Hajnalka

Dánffy Ábel

6.évf.

Kerületi matematika verseny

1.

Fotiu Hajnalka

Dánffy Ábel, Jakab Boldizsár, Telek Boldizsár, Várnagy Boglárka,

6.évf.

Bolyai matematika verseny területi fordulója

2.

Fotiu Hajnalka

Bojtos Levente

7.a

Kerületi Informatika Verseny

kerületi 6.

Gyüre Zoltán

Almás Vince

7.c

Zrínyi verseny

2.

Kovács Judit

Kovács Máté

7.c

Bolyai matematika verseny területi fordulóján

1.

Kovács Judit

Kovács Máté

7.c

Bolyai matematika csapatverseny Kárpát-medencei fordulóján

1.

Kovács Judit

Kovács Máté

7.c

Kerületi civilizáció csapatverseny

3.

 

Ottrok Veronika

7.c

Zrínyi verseny

1.

Kovács Judit

Ottrok Veronika

7.c

Bendegúz Matematika verseny országos forduló

1.

Kovács Judit

Almás Vince

7.évf.

Kerületi matematika verseny

2.

Kovács Judit

Almás Vince, Kovács Máté, Ottrok Veronika, Szabó Gergő

7.évf.

Bolyai matematika verseny területi fordulója

1.

Kérészy Barnabásné

Dorogi Hanna, Kovács Kincső, Van Uden Nadine

7.évf.

Bolyai matematika verseny területi fordulója

12.

Bakay Erzsébet

Grodvald Zsolt, Pálinkás Attila, Szabó Bálint, Udvarvölgyi Barna

7.évf.

Bolyai matematika verseny területi fordulója

9.

 Kovács Judit

Gulyás Réka, Monoki Dorina, Pintér Zóra

7.évf.

Bolyai matematika verseny területi fordulója

18.

Bakay Erzsébet

Győrfi Írisz, Imre Blanka, Takács Kata, Varga Zsófia

7.évf.

Bolyai matematika verseny területi fordulója

14.

Kérészy Barnabásné

Marosi Virág, Mayer Anna, Pekárovics Réka, Ranguy Rebeka

7.évf.

Bolyai matematika verseny területi fordulója

3.

Kérészy Barnabásné

Ottrok Veronika

7.évf.

Kerületi matematika verseny

1.

Kovács Judit

Búzás Bence

8.a

Teleki Pál kerületi földrajzverseny 7.-8. évfolyam

6.

Ocsenás Mary

Molnár Dániel

8.a

Zrínyi verseny

1.

Bakay Erzsébet

Orova Rebeka

8.a

Teleki Pál kerületi földrajzverseny 7.-8. évfolyam

7.

Ocsenás Mary

Bárkányi Eszter

8.b

Babits Kupa

2.

 

Kenyeres Szonja

8.b

Kerületi komplex angol

1.

Siró Enikő

Nagy Benedek

8.b

Kerületi komplex angol

3.

Siró Enikő

Tóth Rebeka

8.b

Kerületi komplex angol

2.

Siró Enikő

Adamkó Máté, Illyés Ádám, Lengyel Dóri, Stefánka Zalán

8.évf.

Bolyai matematika verseny területi fordulója

17.

Bakay Erzsébet

Buzás Bence, Kabina Botond, Molnár Dániel, Szárnyasi Ábel

8.évf.

Bolyai matematika verseny területi fordulója

1.

Bakay Erzsébet

Csipai Norbert, Czimbalmos Nóra, Henczkó Zsófia, Orova Rebeka

8.évf.

Bolyai matematika verseny területi fordulója

18.

Bakay Erzsébet

Galba Adrienn, Szamuel Boglárka, Tóth Rebeka, Vörös Fanni

8.évf.

Bolyai matematika verseny területi fordulója

13.

Kérészy Barnabásné

Tóth Barnabás, Oláh Rebeka, Lőrik Szabolcs, Zsolt Sebetyén

8.évf.

Bolyai matematika verseny területi fordulója

5.

Bakay Erzsébet